Slepičí polévka pro duši - 3. porce

Slepičí polévka pro duši - 3. porce https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30577/bmid_slepici-polevka-pro-dusi-3-porce-SLv-30577.jpg 4 38 6

Slepičí polévka série

Kolektiv nápaditých kuchařů pro vás už potřetí navařil pořádně hluboký talíř své osvědčené Slepičí polévky. A stejně jako v obou předcházejících, i tady najdete všechno, po čem jen vaše srdce zatouží. Tu správnou míru dojetí, odvahy, zamyšlení a velké životní moudrosti.

Literatura světová , Povídky

Vydáno: , Columbus (ČR)

A 3rd Serving of Chicken Soup for the Soul , 1996

alena7008
04.09.2021 5 z 5

Soubor inspirativních příběhů, které Vás donutí přemýšlet o sobě a pohledu na svět.

jan6775
15.01.2019 5 z 5

soubor příběhů k popřemýšlení .

Lilda
29.04.2018 5 z 5

Po knize jsem sáhla kvůli tomu, protože vím, že mnohé příběhy v sobě neskrývají pouze děj, ale donutí nás se zamyslet i nad naším postojem k určitým věcem, našim hodnotám nebo nám vnukne nové myšlenky, které vyzní mezi řádky. Na příbězích je nejlepší to, že každý si z nich odnese něco jiného. Vlastně celá historie lidstva je jeden příběh a zkušenosti se mezi generacemi přenáší pomocí příběhů. Některé povídky mě zaujaly více, některé méně, ale zřejmě jediná, která mi v hlavě utkví ještě dlouho, je o vojákovi a jeho dopisní dívce. Velmi hezké, pohodové čtení, které donutí člověka přemýšlet.

tisha8409
22.08.2015 1 z 5

Nejlepší byla hláška na konci knihy od jedné čtrnáctky: "vzdala jsem se svých snů o cestování, vysoké a rodině... ale díky vám vím, že vše zvládnu!"
Výzvy k podpoře věznic a darování krve... to má být jako vtip ????

Evik30
15.07.2013

Spousta veselých i smutných příběhu které stojí za to přečíst.
Uněkterých povídek je třeba se zamyslet jiné jsou spíše pro pobavení.
Knihy ze série slepičích polévek mám ráda a ráda si je kdykoli přečtu znova.
Ve čtení se střídám s mamkou které se tyto povídky také velmi líbí.

Xawerlin
19.01.2012

Stale ta ista, zarucena kniha na oddych. Ci uz smutne alebo vesele pribehy, vsetky si nesu svoje caro.

povídky

Autoři knihy