Slepá vášeň

Slepá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58637/bmid_slepa-vasen-0Na-58637.jpg 4 287 42

Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu. Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

She Went All the Way , 2008

akina
10.07.2011 4 z 5

Přečetla jsem ji za velice krátkou dobu, ale doporučuji jako oddechové čtení stylu Princezniných deníků, pokud se vám líbily, tak s chutí do toho. Pokud si potřebujete odpočinout po nějaké detektivce, tak také. Rozhodně si odpočinete a zasmějete se, ale rozhodně se nedozvíte nic nového ;).

Honey0105
23.02.2011 5 z 5

Když jsem uviděla v knihkupectví novou knihu od Meg Cabotový, tak jsem po ní hned hmátla a musela si jí koupit! Vůbec jsem netušila, že má něco takového vydat a to sleduji knižní novinky opravdu často.
Hned první, co mě zarazilo bylo to, že v Americe tahle kniha vyšla již v roce 2002. No, k nám se to dostalo přeci jen trochu později. A ještě k tomu s naprosto hloupým názvem! Kde vzali ve spojení She went all the way název Slepá Vášeň?! Nevím proč, ale ten název mi přímo vadí! Zní to jako největší romantická splácanina! Je pravda, že o vztahy tam jde taky a ve velké části, ale prostě se mi ten název vůbec nelíbí. Za to ale můžou naši překladatelé. To radši netřeba probírat!
Poslední dobou tolik nečtu, ale po téhle knížce jsem se přímo vrhla a přečetla jsem jí (na své poměry) velice rychle. Začátek mě tedy vůbec nenadchla. Takové ty první dvě kapitoly. Ale od třetí už jsem se soustředila na děj hodně. Od čtvrtý kapitoly jsem tím byla přímo pohlcena! Řekla bych, že tahle knížka byla dost napínavá! Aspoň mě to tak přišlo! Byli tam tedy i některé momenty, které bych tam nemusela mít, ale stejně si nemůžu na nic stěžovat! Knížce nic nechybělo. A možná se mohlo ubrat trochu na červené knihovně.
Jediné, co mě opravdu štvalo byl konec. Ne že by byl špatně napsaný, ale.. No, že ta knížka skončila! A vlastně ta poslední kapitola, kde jde o takové shrnutí. To bych tam možná taky nemusela mít. Akorát to všechny utvrzuje, že další díl již nebude. A postaršilo to i úžasnýho Jacka!
A ještě nakonec musím pochválit prostředí! Aljašku prostě miluju a chtěla bych se tam podívat! Moc a moc! A proto mě uchvátilo i to místo dění.
Nevím jestli pět hvězdiček je správných. Byly tam věci, které se mi nelíbily, ale na druhou stranu tam bylo strašně moc věcí, které se mi líbily opravdu hodně! A navíc jsem dlouho nedávala plný počet hvězdiček a tak ho tady házím Meg za tuhle povedenou knížku!