Slečna opatrná

Slečna opatrná https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84050/slecna-opatrna-84050.jpg 5 5 2

Zátoka zamilovaných série

Za láskou krok za krokem… Sedmadvacetiletá krásná porodní asistentka Chloe dosud s nikým nechodila a ani o to nestála. Když o ni projevil zájem Oliver,nový doktor na klinice, zaskočilo ji to a ve svých pocitech se nemohla vyznat. Oliver pocházel z bohaté a známé cornwallské rodiny a po letech v Londýně se rozhodl vrátit do Cornwallu, aby se usadil a v budoucnu navázal trvalý vztah. Chloe ho od první chvíle zaujala, protože pochopil, že je to ve všech směrech výjimečná žena. Bude mít Oliver dost trpělivosti, aby zahnal stíny Chloeiny minulosti a vzbudil v ní touhu po lásce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Virgin Midwife, Playboy Doctor , 2008

účetní
15.08.2022 5 z 5

Konečně jeden opravdu pěkný díl v této sérii, oproti ostatním to bylo mnohem lepší, hlavně konec byl dojemný a romantický, za něj dávám hvězdičku navíc, takže všech pět.

havrmoni
07.02.2018 5 z 5

Hezky napsaný příběh. Oba jsou moc milý. Nečetla jsem díly před tímto,ale objevují se tam jména a jejich další osudy,takže mi to ani nevadí. Opravdu moc pěkné.

2009  92%Slečna opatrná
2009  80%Nabídka na celý život