Sladká nevděčnice ekniha

Dvacet povídek o ženách, jejichž příběhy se vryjí do paměti ohnivým písmem. Existují nitky, které spojují vnitřní svět žen kdekoliv ve světě: v balkánských uličkách, v Santiagu de Chile i v kraji Mancha. Občas je to síla smíchu, hodnota přátelství, lásky nebo sexu; jindy zase strach z vyprázdněného manželství, lidského pokrytectví, samoty nebo opuštění blízkým člověkem. Marcela Serranová znovu prokazuje svůj talent proniknout do ženské duše a psychiky. Přináší povídky o ženách křehkých i silných, mladých i zralých, odvážných i ustrašených, hospodyňkách i intelektuálkách a opět se vrací se svým citlivým, moudrým a někdy až krutě...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250535/sladka-nevdecnice-250535.jpg 2.813
Literatura světová, Povídky
Vydáno: (ekniha), Host

Kniha Sladká nevděčnice

iveta4744
19.03.2017

Kniha me moc nenadchla.

Andy6
02.12.2016

Četla, nedočetla. Kostrbatě psaný a nudilo mě to. Za mě ne.

MissBlack
20.07.2015

Musím přiznat, že jsem čekala o mnoho víc. Některé povídky se mi líbily, jiné mě docela nudily. Bohužel jsem nenašla žádnou, která by mě vyloženě nadchla, aspirantem snad mohla být povídka "Chlap z údolí", ale něco jí chybělo. Zajímavá také byla povídka "Svědek", ale prakticky už pár dní po přečtení nevím, o čem ty ostatní byly.

lucy.sankova
03.07.2015

Tak jako první kniha byla skvělá tahle je skvělá také. Ovšem prvni kniha se mi líbila o něco více. Některé povídky mě zkrátka oslovily víc a některé méně ☺

Pistácie
14.06.2015

Tato autorka mě svými příběhy nepřestává překvapovat. Kniha "Deset žen" mě nadchla. A tohle je ještě o dva stupně výš. Hodnotím ji velmi kladně. Každý příběh je jiný, a přesto dost podobný. Zajímavý a čtivý. Baví mě čím dál víc. Těším se na další knihy, příběhy a povídky z prostředí Španělska, ze života žen.