Ako si vycvičiť draka

Ako si vycvičiť draka https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72425/ako-si-vycvicit-draka-72425.jpg 4 200 200

Knižka je roztomilým, bláznivým a zároveň napínavým príbehom o synovi náčelníka vikingského kmeňa Chlpatých chuligánov Štikútovi, ktorého úlohou je uloviť čo možno najdivšieho spomedzi drakov, skrotiť ho a napokon aj prejsť skúškou kmeňa. Avšak namiesto hrôzostrašného zvera uloví toho najmenšieho a najobyčajnejšieho spomedzi všetkých drakov a navyše ešte bezzubého. Katastrofa... Tak sa začínajú prostopašne príbehy najnehrdinskejšieho hrdinu a jeho najobyčajnejšieho a zároveň najpriečnejšieho draka. Knižka plná zábavných ilustrácií, ktorá bude mať aj ďalšie pokračovanie, poteší nielen milovníkov fantasy, ale každého detského čitateľa s dušou dobrodruha...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

How to Train Your Dragon , 2003

brčko-A
05.02.2014 5 z 5

Dobrodružná kniha, taky bych chtěla mít draka.

Adele02
12.06.2013

Knížku jsem četla až poté, co jsem viděla film. Obojí mně vzalo trochu jinak a knížka byla opravdu kouzelná. Líbily se mi i vtipné obrázky a Škyťákovy kousavé komentáře k různým příhodám. Bezzubka si taky získal moje srdce, obzvlášť pokakáním kuchyně :)

Issiriana
14.03.2013 5 z 5

Sice je to jiné než film, který jsem viděla prvně a který mě navnadil si tuhle knížku přečíst, ale pořád stejně kouzelné. Bezzubka a Škyťák = dokonalá dvojka. Četlo se to opravdu dobře a rychle, takže rozhodně doporučuji nejen fanouškům fimlu.

Izzy_
03.05.2012 5 z 5

super knižka, napínavé scény , zábavné obrázky..odporúčam !