Skvělá partie

Skvělá partie https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436477/mid_skvela-partie-ZFh-436477.jpeg 4 107 107

Summer Hill série

< 2. díl

V MALÉM MĚSTEČKU SI NIKDO NENECHÁ UJÍT ŠŤAVNATÉ DRBY... Terri Rayburnová je dívka s jistou pověstí. Nezaslouží si ji, ale protože vyrostla na předměstí Summer Hillu, ví, jak to v maloměstě chodí. Jediný způsob, jak se vypořádat s klevetami, je ignorovat je, proto si hledí svého a vede letní resort u jezera Lake Kissel. Když se ovšem jednoho dne vrátí domů z krátké pracovní cesty a objeví ve svém domě u jezera pohledného cizince, zavětří něco nekalého. Někdo si tu hraje na dohazovače a Terri musí přiznat, že Nate Taggert je přesně její typ. Jenomže je zároveň zasnoubený s dcerou starosty a naprosto nedostupný. Ti dva se kupodivu spřátelí, zatímco si Nate zvyká na život u jezera. Pak však Nate zaslechne řeči o Terri a nevěří vlastním uším. Ví, že je Terri inteligentní, krásná a silná dívka, a tak se rozhodne odhalit zdroj těch lží. Terri chce hodit minulost za hlavu, jenže Nate se nezastaví, dokud neodhalí pravdu – i když by ta pravda mohla být víc, než oba dokážou unést.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Met Her Match , 2019

biki
18.05.2020 5 z 5

Pokud Jude do svých příběhů neplete duchy, anděly či jiné nadpřirozené jevy, pak její knihy rozhodně patří ke špičce ve svém žánru. Po výborném prvním dílu jsem měla obavy, zda tu vysokou laťku udrží, a rozhodně mě nezklamala. Sbližování dvou silných osobností, na něž okolí pohlíží z nesprávného úhlu - na Terri ze strany obyvatel městečka a na Nata ze strany jeho snoubenky a jejích rodičů, tvoří zajímavou zápletku i se špetkou humoru. Rodinné tajemství pak celý příběh ještě řádně okoření.

zuzikis
16.05.2020 5 z 5

Skvělý příběh, postavy sympatické, dokonce se mi i líbila Nateova snoubenka :-) A plusové body za překvapivou zápletku na konci knihy, doporučuji! :-)

aniger
11.05.2020 4 z 5

Příběh se mi moc líbil. Autorka krásně popsala prostředí, ve kterém se odehrával a každý si ho mohl představit tak, jak chtěl. Úplně jsem se viděla, jak sedím s knížkou u jezera, kde hlavní postavy řeší své problémy. Od začátku do konce napínavé a dobře se kniha četla. Postavy byly také hezky napsané, rozhodně knihu doporučuji :)

mikika
15.04.2020 5 z 5

autorka tentokrát vylíčíla báječný Summer hill tak, že tam rozhodně bydlet nechcete- na rozdíl od prvního dílu. sympatické postavy, zamrkání na skalní fanoušky ságy Taggertů a Montgomeryů...

pip11
05.04.2020 5 z 5

Příběh se odehrává v rekreační oblasti u jezera Kissel (s):) ve Virginii. Pěkně se to četlo a bylo to, stejně jako dvacet let stará záhada, po celou dobu poutavé.

Knižní střípky
04.04.2020 3 z 5

Druhý díl série ze Summer Hillu byl skvělý. Zatímco první díl, od kterého jsem měla velká očekávání, protože avizoval děj na základě Pýchy a předsudku, což miluji, mě trochu zklamal, tento díl reputaci této série napravil. Dostala jsem od něj přesně to, co jsem potřebovala. Autorka perfektně zachytila atmosféru malého amerického městečka se vším dobrým, ale i tím špatným, co může sevřená komunita přinést (klepy, odsouzení apod.) Terri s Natem jsem si zamilovala v podstatě od prvních stránek. I když se zde jedná o romantický příběh, kterým já holduji zcela výjimečně, tento naštěstí pro mě není přeslazený, je inteligentní, zasazený do atraktivního prostředí okolí jezera, které hostí výletníky a prázdninové návštěvníky kempu, o který se Terri se svou rodinou stará. Hned bych si tam zajela na dovolenou. Bylo to milé, lehké, osvěžující a celkově odpočinkové čtení, které jsem si užila a bude mi po Summer Hillu smutno.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

Evka3814
24.03.2020 5 z 5

Opět skvěle počteníčko. Tentokrát to byl napínák,taková romantika propojená s detektivkou:). Už se těším na další knihu této autorky

lusitta05
19.03.2020 5 z 5

Toto sa mi páčilo, mám rada takéto príbehy so šťastným koncom, namakaných šikovných chlapov,a krásne, múdre ženy, ktoré vedia čo chcú. Žiadni pubertiaci, veľmi osviežujúce.

romantika maloměsto

Jude Deveraux (p)