Skutečné zločiny na Plzeňsku

Skutečné zločiny na Plzeňsku https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520487/bmid_skutecne-zlociny-na-plzensku-E8N-520487.jpeg 5 66 22

Poznejte současné krimi případy z Plzeňska přímo očima detektiva! Jak došlo k objasnění brutální vraždy seniora, ke které pachatel neměl motiv? Proč vraždili dva bratři bez sebemenšího záznamu v trestním rejstříku? A co případ vraha, který rozčtvrtil svého šéfa? Okolnosti nechvalně proslulých případů i zákulisní detaily z vyšetřování vám představí kapitán plzeňské kriminálky František Müller. Naskočte na vlnu true crime a nahlédněte do autentických policejních postupů!... celý text

Mirutom
29.09.2023 5 z 5

Kapitán František Müller velice poutavě popisuje nejznámější vraždy z Plzeňska od jejich oznámení až po vynesení pravomocného rozhodnutí. Skvělá kniha, ve které se objevuje spousta detailů z vyšetřování vražd. Nezlobila bych se za pokračování.

LuckaLO
27.09.2023 5 z 5

Plzeňský kriminalista František Műller v knize popisuje vyšetřování čtyř ne úplně mediálně známých vražd.
Zločiny jsou popsány od příjezdu policistů na místo až po odsouzení pachatele. Knížka se mi líbila, je napsána poutavě a srozumitelně, takže ji pochopí i úplný laik. Doporučuji přečíst všem, kteří se zajímají o true crime, ale i těm, kteří se jen chtějí dozvědět něco zajímavého o práci kriminalisty.

Plzeň Plzeňsko skutečné kriminální případy

Autorovy knížky