Skrytá tajemství keto diety - Revoluční poznatky, více benefitů bez strádání

Skrytá tajemství keto diety - Revoluční poznatky, více benefitů bez strádání https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524082/bmid_skryta-tajemstvi-keto-diety-revoluc-65257a526178f.jpg 3 2 1

Další kniha doktora Gundryho odhaluje nový a neuvěřitelný paradox související s ketony a jejich vlivem na snižování tělesné váhy, zdraví a dlouhověkost. Po přečtení této knihy si už nebudete muset dělat starosti kvůli procentům tuku, proporcím makroživin, kaloriím ani dalším měrným jednotkám.

los
12.01.2024 1 z 5

skrytý, tajemný, revoluční...

seznam potravin, které jsou tentokrát tabu, nedovolují vnitrozemskému Evropanu sestavit trvale udržitelný stravovací režim; regionální potraviny? dokonce i všechna u nás dostupná zelenina je špatně; v závěru knihy se nachází dvoustránkový (!) seznam doporučených lékových suplementů - to není ketodieta, ale strava kosmonauta

jsem rovněž zastáncem přerušovaného půstu, ostatně mnoho lidí ho praktikuje, ani o tom neví, ale přidávat k tomu magická zaříkávadla (mitochondrie, ketony, lektiny, lepek, laktóza...) a kouzelné přísady (buvolí mléko, amarantová mouka...) považuju za zbytečné

Steven R. Gundry
americká, 1944
2018  66%Skryté nebezpečí zdravých potravin
2019  58%Skryté tajemství dlouhověkosti
2021  15%Skryté příčiny únavy a nedostatku energie
2023  60%Skrytá tajemství keto diety - Revoluční poznatky, více benefitů bez strádání

Kniha Skrytá tajemství keto diety - Revoluční poznatky, více benefitů bez strádání je v