Škola zázraků

Škola zázraků https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199648/skola-zazraku-199648.jpg 3 12 4

Gabrielle Bernsteinová je vycházející hvězdou mezi autory motivačních publikací, vydala dva úspěšné tituly, má vlastní internetové stránky, pořad v rozhlase, přednáší, vystupuje v televizi a bývá označována za jednu z padesáti nejvlivnějších žen světa obchodu. Tato kniha představuje čtyřicetidenní program, který vychází z klasické publikace Kurzu zázraků. Podstatou učení je oprostit se od strachu a věřit v lásku. Autorka na každý den představuje jedno základní téma a k němu doplňuje ranní a večerní cvičení. Kniha zapadá do řady titulů z poslední doby, jejichž vlnu nastartoval bestseller Tajemství Rhondy Byrne.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Ikar (ČR)

May Cause Miracles

uzivatel4955
01.01.2023 1 z 5

ÚSMĚV (vnitřní či vnější), umět se usmát (stačí vnitřně,laskavě,shovívavě) na Sebe, na Život, na "Druhé", na jakoukoliv situaci, co nás potkají...."BEZ NAŠEHO ÚSMĚVU NEMŮŽE SVĚT BÝT ZACHRÁNĚN" (video od 11:11) https://youtu.be/hCyuGNiFbWs?t=671 ="naředěná" seberozvojová zkušenost s kurzem zázraků, smrsklá namísto na 365dní do pouhých 40 dní (6týdnů), možná že pro někoho jako "první seznámení" vo co tady go"...nebo jako určitá "přípravka" před original Kurzem zázraků co trvá mnohem déle samostudijně. Ke knize 40 denního "mini-kurzu" je tady nápomocnÍ ČTENÍ AUDIOKNIHY NA YOUTUBE+meditace-PLAYLIST: https://youtube.com/playlist?list=PLZI-PtgDQg84UQiswbOVDGTPfucNMK6Ti PS: originál kniha (nakl.Thesan) se jmenuje NIKOLIV ŠKOLA ale opravdu "KURZ zázraků" (anglicky.zkratka ACIM=A Course In Miracles), a není pro každého...každé ego to hned napoprvé nedá....kdo díky "Škole" od Bernsteinové jako takové rychlokvašce sebral odvahu nabrat PLNOU KAPACITU možností co kurz nabízí, a procvičovat LEKCE na každý den, 1 krátká lekce na den, ORIGINAL Kurz zázraků(SAMOSTUDIUM!), tak tady je pár tipů "do začátků" :-) https://docs.google.com/document/d/1-4WFoiBXGIUFVHhgAXTPV05s1QbXZuZ8CLgrwNfJqRw/edit?usp=sharing

Lujda8752
22.02.2022 3 z 5

Zajímavé čtení, ale úplně mě tato kniha nenadchla

michaela.22
11.04.2020 4 z 5

Dobrá kniha, která vám pomůže zbavit se strachu. Přehledná, na každý den rozepsány detaily.

Sídlištník
16.01.2018 3 z 5

Je to dobrý návod, jak se zbavit nepříjemného strachu.

Gabrielle Bernstein
americká, 1979