Škola pařížského šarmu

Škola pařížského šarmu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391169/bmid_skola-parizskeho-sarmu-Ujw-391169.jpg 3 9 2

Umíte si vychutnat krásu, kterou denně vidíte kolem sebe, hladce vplout do konverzace, pohrát si s myšlenkou, co si vzít na sebe do společnosti, zatančit si tango, pořádat večírky pod hvězdami a samozřejmě mistrně zvládat umění francouzského flirtu? Pokud ne, ponořte se do této knihy, v níž najdete zábavné a inspirativní lekce, které vám pomohou odhalit vaše krásné, ohnivé a romantické jádro, zapojit do hry to nejlepší, co ve vás je, a stát se nepřekonatelně přitažlivou dámou. Jste připravené vydat se za dobrodružstvím, které vám změní život? Pak se zapište do školy pařížského šarmu!... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Esence

Parisian Charm School , 2018

Kamaela
19.04.2019 3 z 5

Jedna z mnoha knih na toto téma. Od této autorky jsem již nějaké knihy četla a většinou se mi líbily. Tato ničím nevybočuje. Co mi ovšem trochu vadilo byl místy dost kostrbatý překlad.

clare01
09.02.2019 3 z 5

Knih s tematikou kouzla francouzských žen dnes vychází opravdu hodně, ale tato je něčím výjimečná. Možná je to tím, že autorka nerozebírá jen to, co bychom měli nosit, jak se líčit a co jíst, jak to často bývá v ostatních knihách o Francouzkách. Tato kniha je především o tom, jak se radovat z maličkostí a běžných věcí v životě. Nějaké hluboké filozofické úvahy tam sice nenajdete, ale určitě pohladí po duši a pozitivně vás naladí. Líbí se mi autorčiny myšlenky o cestování. Pro ty, co bojují s cizími jazyky a jsou věčnými začátečníky, má tento citát: "Vy všechny, které zápasíte se znalostí jakéhokoli cizího jazyka, si možná neuvědomujete, že každá bitva obsahuje mnoho vášně a energie, a proto se snažte mluvit. Musíte!"

2012  57%Jak Francouzky hledají štěstí
2010  67%Francouzky nespí samy
2014  64%Francouzky neztrácejí šmrnc
2018  53%Škola pařížského šarmu

Kniha Škola pařížského šarmu je v