Odhalená

Odhalená
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260068/mid_odhalena-260068.jpg 4 534 534

Škola noci série

Neferet, ktorá po páde z balkóna svojho apartmánu drasticky zmenila podobu, sa drží pri živote s jediným cieľom: znovu získať silu a hmotné telo. Musí sa skryť, aby mohla znova prežívať svoju minulosť v nádeji, že nájde kľúč k tomu, ako prežiť v súčasnosti. Predtým však zaútočí a pripraví o život človeka. Po brutálnej vražde v Tulse vypukne panika. Obviňujú Školu noci, pretože smrť jednoznačne spôsobil upír. Zoey a ostatní v škole vedia, že nikto z nich s tým nemá nič spoločné. Kto teda zabil starostu Tulsy? Len čo polícia začne vyšetrovanie, napätie na oboch stranách sa ešte vystupňuje. Dallas sa neľútostne postaví proti Zoey a jej skupinke. Keď napokon napadne Stevie Rae a Shaunee, Thanatos musí urobiť rozhodný krok. Medzitým sa niečo deje so Zoey. Cíti sa čudne, žije v ustavičnom strese, ani Stark jej nevie pomôcť uvoľniť sa. Nemuselo by to byť nič zvláštne, keďže mocná nesmrteľníčka je na slobode a Zoey sa zase nevie zorientovať vo svojich vzťahoch s chlapcami. Nepôsobí tu však aj niečo mocnejšie? Zoey to možno onedlho zistí. Svetlo a Temnota nie sú v rovnováhe, prebúdza sa stará mágia a tá si vždy žiada obeť. Vo vzrušujúcej jedenástej časti série Škola noci je ohrozená nielen Škola noci, ale aj Zoein život a duša. Pomôže jej prihoretý kŕdeľ?... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Ikar (SK)

Revealed , 2013

KatnissLavender
23.09.2023 4 z 5

Tak už se blížíme do finále. Série mě baví, paradoxně ale hlavně díky vedlejším postavám. Stále se mi líbí, jak se proměňují charaktery postav a u pasáže s opilým Auroxem jsem se musela nahlas smát! Jsem zvědavá, jak to autorky celé uzavřou, takže běžím do knihovny pro poslední díl... :)

Majuš333
10.06.2023 2 z 5

V tejto časti to nezachránil ani záver, pretože sa opäť nič nedialo... Už sa vážne teším na finále. Ak si spravím menšiu rekapituláciu, tak by sa celá séria dala okresať na polovicu...

rampapa
20.04.2022 5 z 5

Miluju tuhle sérii a miluji tuhle autorku. Mám moc ráda Školu noci. A už se nemůžu dočkat až si přečtu další a poslední díl této série. Už se nemůžu dočkat. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi upíry.

RoseJP
08.03.2022 1 z 5

Jsem ze série čím dál víc zklamaná, vůbec mě to nebavilo, doufám, že závěr bude lepší. Zbytečné natahování, vlastně se nic nestalo, až asi na posledních 30 stránek.

Angelika92
09.11.2021 5 z 5

Skvělá série. Jedna z mých nejoblíbenějších.

meibi67
26.08.2021 5 z 5

Čtu už podruhé všechny díly a pořád je to napínavé, i když vím, jak to skončí... určitě jednou přečtu i po třetí :)

Nina291
24.09.2020 5 z 5

Tuhle sérii mám hodně ráda, ale desátým dílem měla skončit

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Dobrá série o upíří ŠKOLE NOCI :-) Hlavní hrdinka Zoey prožívá slasti a strasti dospívání (což určuje i věkovou skupinu čtenářů a z toho pohledu jsem na celou sérii nahlížela, nicméně mně se to líbilo) a k tomu ještě je upír :-) starostí nad hlavu a když se přidá pár nepřátel co vám jdou po krku...je dobré mít takové přátele jako Zoey :-)

Brunnetka
27.10.2019 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem a pokračuji na další díl! Skvělá série :)

Safira7
30.01.2019 5 z 5

Zajímavé pokračování série. Oddechové čtení, jen zbytečné natahování. Doporučuji

Charmedka
18.11.2018 3 z 5

Jediné, co bylo trochu zajímavé, tak minulost Neferet, tak mě celkem bavila, jinak stále dokola to samé. Zoeyni nápadníci si neustále měří ego a nejlepší kamarádky se při každé příležitosti pošťuchují. Zoey se dost změnila, trápí ji velké změny nálad a tím spojený i slovník. Vulgarity mi v knize přišly hodně nucené a rušily mě.

Princezna22
28.04.2018 3 z 5

Už aby byl konec,téhle dlouhé série.. Dala jsem jí po letech šanci znovu a musím říci,že po pauze při čtení se mi tento díl opravdu líbil .. Ale už aby byl konec série je strašně dlouhá a příšerně natáhla...

janebeauty9860
12.04.2018 4 z 5

už se těším na finále

Szekynka
06.03.2018 4 z 5

Kniha nebyla špatná, jen jak tvrdím už od 9tého dílu, méně je někdy více.
Autorka zbytečně knihu natahuje.

verulik196
07.08.2017 5 z 5

Mně se knížka líbila. Ano, má to zbytečně hodně dílů. Ano, vážně to je v podstatě o ničem. Ale čte se to i tak dobře. Tento díl hodnotím jako jeden z těch lepších. Měl poměrně napínavý děj a ten konec? Jsem zvědavá, jak se s tím autorky v posledním díle poperou.

Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

nikol2178
23.04.2017 5 z 5

Zase další skvělý díl, ten poslední si určitě vychutnám.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

MájaM.
12.04.2016 4 z 5

Další dobrý díl:) Školu noci mám ráda,ale je opravdu moc natahovaná. Stačilo by nanejvýš napsat 10 knih a né 12,ale i tak se těším na poslední knížku!:)

harena
29.03.2016 3 z 5

Dobrá oddychovka, hlavně myslím zaujme -náctileté, dobře se čte, ale prosím, ať už to autorka moc nenatahuje a ať to skončí, protože když už jsem přečetla 11 dílů, nechci to přestat číst před koncem.

upíři

Autoři knihy