Sítě, kanály a stoky

od:

Sítě, kanály a stoky

Hlavní hrdina tohoto napínavého příběhu je počítačový expert, vysvobozený z vězení pracovníky neznámé organizace. Je odvezen do vysoce komputerizovaného města Monopollis a zatažen do machinací, jejichž účel mu zůstává utajen. S pomocí svých vědomostí krok po kroku odkrývá pravdu a zjišťuje, kdo je opravdovým pánem informačních sítí v Monopollisu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28050/site-kanaly-a-stoky-28050.jpg 4.418
Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, SFK Winston
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Brace
22.03.2016

Těžko říct, jak moc tohle dílo ovlivnil Karel Veverka, ale za mě je to čistá "hetešovka." Ukecané dialogy, šílené nápady - skutečně svým způsobem předchůdce světového kultu Matrix. Je s podivem, že na to v jakém roce bylo dílo napsáno, tak se na něm až tak moc zub času nepodepsal, většina technických parametrů by obstála i v dnešní době. Ovšem našlo by se i pár nedomyšleností a závěr (nechci spoilerovat) mě vyloženě zklamal, to jsem čekal větší bombu. Ale určitě stojí kniha za přečtení a doplnění sbírky Hetešových (Veverkových) děl.

orson
22.09.2014

Na svou dobu to je hodně dobrá scifárna se zajímavými nápady ve stylu Matrixe. Myslím, že tito dva chlápci předběhli svou dobu.


Štítky

kyberpunk

Autoři knihy

Petr Heteša

Petr Heteša
česká, 1959

Karel Veverka

Karel Veverka
česká, 1959

Uživatelé mají knihu

v Přečtených21x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených1x
v Knihotéce12x
v Chystám se číst10x
v Chci si koupit4x