Sítě, kanály a stoky

Hlavní hrdina tohoto napínavého příběhu je počítačový expert, vysvobozený z vězení pracovníky neznámé organizace. Je odvezen do vysoce komputerizovaného města Monopollis a zatažen do machinací, jejichž účel mu zůstává utajen. S pomocí svých vědomostí krok po kroku odkrývá pravdu a zjišťuje, kdo je opravdovým pánem informačních sítí v Monopollisu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28050/site-kanaly-a-stoky-28050.jpg 4.321
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, SFK Winston

eleintron
05.12.2018

Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdičky, ale nakonec jsem jednu přihodila. Vzhledem k tomu, v jaké době toto dílko vzniklo v našich vodách, jedná se o nadčasovku. A pro Hetešu mám holt slabost.

Brace
22.03.2016

Těžko říct, jak moc tohle dílo ovlivnil Karel Veverka, ale za mě je to čistá "hetešovka." Ukecané dialogy, šílené nápady - skutečně svým způsobem předchůdce světového kultu Matrix. Je s podivem, že na to v jakém roce bylo dílo napsáno, tak se na něm až tak moc zub času nepodepsal, většina technických parametrů by obstála i v dnešní době. Ovšem našlo by se i pár nedomyšleností a závěr (nechci spoilerovat) mě vyloženě zklamal, to jsem čekal větší bombu. Ale určitě stojí kniha za přečtení a doplnění sbírky Hetešových (Veverkových) děl.

orson
22.09.2014

Na svou dobu to je hodně dobrá scifárna se zajímavými nápady ve stylu Matrixe. Myslím, že tito dva chlápci předběhli svou dobu.