Šíleně jednoduché - Posedlost jako základ úspěchu Apple

Šíleně jednoduché - Posedlost jako základ úspěchu Apple https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163063/silene-jednoduche-posedlost-jako-zaklad-uspechu-apple-163063.jpg 4 7 2

Steve Jobs dokázal, že jednoduchost je nejmocnější silou v byznysu – na všech jeho úrovních, nikoli pouze v oblasti designu. Právě posedlost jednoduchostí odlišuje Apple od konkurence. Ken Segall jako přímý účastník dění v této společnosti odhaluje deset základních prvků jednoduchosti, které dovedly Apple k jeho úspěchu a které můžete využít i vy ke zvýšení výkonu vlastního podnikání. ... celý text

jaroiva
26.03.2022 5 z 5

Moc se mi líbil Isaacsonův životopis Steva Jobse. Tato kniha mi připadá jako jeho rozšíření.
A tak, přesto, že sama nejsem iNadšencem, byla jsem opět lapena do příběhu Applu. Doporučuji přečíst obě knihy.

E_Lan
04.05.2021 5 z 5

Pro mne ohromně zajímavé. Myšlenka jednoduchosti představená na příkladu Applu pro mě neskutečně přitažlivá a poučná. Přistihl jsem se, že “hůl jednoduchosti” používám od té doby při jednáních ve své práci a šok působí velmi dobře. Skvělé, nejen pro milovníky Applu.

Autorovy knížky

Ken Segail