Síla vnitřního klidu

V této knize nabízí uznávaná duchovní spisovatelka Diana Cooper inspiraci všem, kdo hledají ve svém životě hlubší smysl a pocit štěstí. Díky praktickým radám a konkrétním příkladům ze své vlastní praxe vám pomůže objevit cestu k mírumilovnému světu, který se nachází v nitru každého z nás. Když se spojíme s tímto tichým místem ve svém nitru, dokážeme čelit svým strachům, znovu získat sebevědomí a sebejistotu a najít sílu k uzdravení sebe samých. V současném uspěchaném a stresujícím světě vám Síla vnitřního klidu umožní najít vlastní přístav vnitřního klidu a míru. Diana Cooper je uznávanou duchovní spisovatelkou, terapeutkou, léčitelkou a oblíbeným hostem rozhlasových a televizních pořadů. Vede populární kurzy a semináře ve Velké Británii i v zahraničí a je autorkou řady úspěšných knih, mimo jiné Světlo Nanebevzatých Mistrů, Přítomnost andělů, Prosvětlete svůj život, Andělské inspirace, Moudrost Atlantidy a Cesta prosvětlení. Žije v Guildfordu v Surrey v Anglii, kde zakládá duchovní ekologickou komunitu a léčebné centrum....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251395/big_sila-vnitrniho-klidu-srX-251395.jpg 4.67
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

The power of inner peace

Kniha Síla vnitřního klidu

DYRKA98
07.10.2021

Super kniha na téma duchovního rozvoje.

anansie
10.03.2021

Příjemná, čtivá kniha, která ukazuje několik možností k práci se svými emocemi a doplňuje je vždy konkrétními příklady z autorčiny praxe léčení. Autorka spojuje hned několik různých metod najednou a tak v knize najdeme nejprve možnost, jak si v sobě vytvořit laskavého vnitřního rodiče, dále pak autorka hovoří o cestě duše na základě numerologie a v závěru zmiňuje čakry. Nic objevného to není, alespoň pro mě už ne, ale pro někoho na začátku své duchovní cesty by to mohla být určitě jedna z knih, díky kterým takovou cestu zahájit.

ANDY28
12.09.2019

nebylo to špatné, ale ani wow, nic moc nového mne nenaučila, vše v podstatě znám, jen mi to připomněla, čte se ale hezky

Jaroslav_Huksa
13.06.2015

Jedna z prvních knih od Diany Cooper, kde Vám autorka popisuje, jak se zbavit psychických bloků, strachů, seznamuje Vás s velkou silou, kterou máte v SOBĚ! :)