Diana Cooper

anglická, 1940 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Archandělé a svět přírody

Archandělé a svět přírody - Diana Cooper

Každý druh zvířete má podobně jako lidé duši, která zde na Zemi naplňuje určité poslání. Ptáci, ryby, hmyz, plazi a všechna ostatní zvířata kráčejí svou vlastní duchovní ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 21 knih

Komentáře (3)

Přidat komentář
MARTY369
13. ledna

Nádherné poučné a pravdivé všechny knihy Diany Cooper, škoda že v češtině jich vyšlo asi 12 mám všechny její knihy v češtině škoda že jich nepřeložili více těchto nádhrných knih. Na internetu jsem viděl její další knihy ale v angličtině možná někdo další v ČR přeloží do češtiny nové knihy které u nás v ČR nevyšli....těším se na další nové knihy od Dian Cooper.

sira
14.08.2017

Autorka nám zprostředkovává užitečné informace o tom, jaké změny probíhají a jak se do nich můžeme zapojit a případně i ostatním pomoci. Její knihy jsou čistá energie, láska a světlo - všem, kteří jsou naladěni na této vlně mohu doporučit. Knihy obsahují podrobné popisy jednotlivých meditací a různých technik, jak harmonizovat sebe a své okolí. Bůh je čistá láska a energie - každý má svou cestu a autorka ve svých knihách seznamuje čtenáře s tou svou.

Jaroslav_Huksa
13.06.2015

Úžasná autorka, která píše motivační knihy plné lásky a hezkých vibrací. Nejoblíbenější autorka esoteriky! :)