Shiloh je náš

Shiloh je náš https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39259/mid_shiloh-je-nas-Pr5-39259.PNG 4 46 6

Shiloh série

< 3. díl

Z předchozích dvou vyprávění si jistě pamatujete, že lovecký pes Shiloh sehrál v Martyho a Juddově životě opravdu významnou roli. Když drsný pytlák svého bývalého psa vůbec poprvé pohladil, neboť mu po nepěkné autohavárii vděčil za záchranu, Marty se upřímně zaradoval: i Judd je schopen citu! To mu určitě pomůže najít cestu k dobru, s nímž se dosud setkával tak zřídkakdy, že se jím vlastně nikdy neřídil. Půjde to ale tak jednoduše? Co špatná pověst, kterou si za své dřívější skutky vysloužil? Ostatně jen co se uzdravil, začnou se v okolí dít podivné věci, jež musí vyšetřit policie, a stín podezření padne i na Judda. V tomto závěrečném, velice napínavém příběhu Shilohovi znovu připadne důležitá role: za dramatických okolností se Judd zachová jako pravý hrdina.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Saving Shiloh , 1997

Ran
20.06.2018 5 z 5

Knížka má velmi hezký příběh a také závěr. Moc se mi líbil další příběh Martyho a Shiloha.

Faila
21.10.2017 5 z 5

Každý díl byl velmi napínavý, ale tenhle nejvíce, aspoň pro mě určitě. Na jednu stranu už jsem se těšila, až to budu mít za sebou, až budu vědět, že vše nakonec dobře dopadne a budu mít klid. Když jsem četla knihy znova, byla jsem sice díky znalosti konce klidnější, ale jen o málo. Děsně napínavé mi to přišlo pořád.

Katy25
05.02.2016 5 z 5

Super :DDDDDDDDDDDD

Mikik
03.11.2014 5 z 5

Krásná kniha a pokračování knihy Můj kamarád Shiloh. Vím, že v dětství to byla moje nejčtenější a nejoblíbenější kniha. Přečtení dalších dílů jsem odkládala až do vyššího věku. Co kdyby to třeba dopadlo špatně? :-) Ale dopadlo to skvěle a já se k této sérii ráda vrátím. :-)

Marčullkas
31.01.2014 3 z 5

četla jsem jako dítě. Už tenkrát mě zasáhl příběh.

kapllu
07.05.2012 5 z 5

Krásné vyprávění o přátelství mezi chlapcem a psem. Judd se mění/změnil a čtenář může být součástí této proměny. Ukazuje nám optimismus a naději v lepší zítřky.

psi přátelství člověk a pes dětský hrdina

1999  85%Můj kamarád Shiloh
2001  88%Shiloh je náš
2000  88%Čí je vlastně Shiloh

Kniha Shiloh je náš je v