Sexuální mravy zakladatele islámu

Sexuální mravy zakladatele islámu https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251326/bmid_sexualni-mravy-zakladatele-islamu-aDa-251326.jpg 3 5 2

Věděli jste, že zakladatel islámu Mohammed provozoval sex s devítiletou dívkou? Že podle islámských posvátných textů bude matka Ježíše Krista Marie v islámském ráji manželkou Mohammeda? Samotné muslimské posvátné texty hovoří o tom, že Mohammed přijímal Alláhova koránská zjevení oblečen do ženských šatů. Těmto a mnoha podobným morálním a charakterovým vlastnostem zakladatele islámu se věnují egyptský koptský kněz Zakaria Botros a Raymond Ibrahim, analytik z David Horowitz Freedom Center, ve svých přednáškách.... celý text

bnmbnm
02.12.2023 odpad!

(SPOILER) Někdy si docela rád přečtu i vysoce manipulativní text, který mě přiměje k dohledání zdrojů, ale především všech dostupných souvislostí. Tenhle blábol k nim ale opravdu nepatří, tak jen ocituji poslední větu:
"To je směšné a nedává to žádný smysl."

newtory
29.12.2015 4 z 5

Dosť nechutné, ako celá umma. Otrávený prameň, zdroj pitnej vody pre milióny. Mali by sa toho chytiť hygienici a zakázať konzumáciu.

sexuální úchylky islám multikulturalismus Mohamed sexuální morálka

Autoři knihy

Zakaría Botros
egyptská, 1934
Raymond Ibrahim
egyptská, 1973

Kniha Sexuální mravy zakladatele islámu je v