Sex v kuchyni

Sex v kuchyni https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432271/pribehy-ze-zivota-a-nejen-vzdy-vese-p5x-.jpg 4 3 2

Sex a láska bývají spojovány hlavně s mládím a krásou, zatímco u žen nad padesát se předpokládá, že už budou jen hlídat vnoučátka, a v kuchyni fungovat maximálně tak jako multifunkční robot s nízkou spotřebou. Na následujících stránkách se ale dočtete a přesvědčíte, že i ženy over fifty mají své touhy a sny, mohou být krásné, milované a obletované, a užívat si všech radostí života. Samozřejmě však platí, kdo si co navaří, to si taky sní, jaké si to uděláte, takové to budete mít… A taky že nic se nejí tak horké, jak se uvaří…... celý text

Radka1911
26.09.2020 4 z 5

Vše co se dá o této knížce říct už přede mnou napsala "alnahu". Jednotlivé příběhy mne bavily a až dost často souhlasím s autorčinými názory.

alnahu
25.03.2020 5 z 5

Tuto knížku by měli opravdu číst pouze ženy 50+,ty ji porozumí.Název je matoucí,tato kniha není o sexu ani vaření,ale o životě ženy po 50.Najdeme v ní příběhy smutné i veselé ,také něco ze života,průpovídky,rýmovačky ,ale i anekdoty.Prostě takové životní pel-mel.Mě kniha velice pobavila.

Nejkrásnější věk ženy nastává tehdy,kdy přestane počítat svoje roky a začne si plnit svoje sny.