Italská invaze v Praze

Italská invaze v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260313/mid_italska-invaze-v-praze-260313.jpg 3 6 3

Posadili vás v restauraci vedle italské výpravy nebo jste se s hordou italských studentů potkali při prohlídce některé národní pamětihodnosti? Pak se vám, pokud neovládáte jazyk Marka Pola či Machiavelliho, možná líbila spontaneita špagetožroutů nebo vás naopak rušila jejich hlučnost, ale až ze stránek Italské invaze v Praze si uděláte představu, co se tam ve skutečnosti dělo. Protože je docela možné, že ta od pohledu zoufalá blondýnka, která se onu hlučící a neustále se přemísťující masu pokouší usadit ke stolům nebo uspořádat do směru prohlídky byla právě autorkou naší knihy.... celý text

RoBertino27
23.08.2022 4 z 5

Humor a nadsázka v kombinaci se skutečným životem, jenž píše vždy nejzajímavější řádky, to vše najdete v této rozsahem nevelké publikaci, jež je čtivým popisem toho, co se opravdu děje - a jenom dokazuje, že netřeba stovky stran, abychom se pobavili.

happy-smile
19.05.2021 4 z 5

Krátká knížečka, kterou můžete číst po epizodkách, když třeba potřebujete zabít dlouhou chvíli v dopravním prostředku. S Italy mám trochu zkušenost, takže jsem si spoustu těch situací dokázala živě představit. I když to nebylo nic unikátního, tak podobné knihy mě prostě baví.

daza.dt
21.05.2019 3 z 5

Pracuji s jedním Italem, tak jsem byla zvědavá, jestli moje postřehy budou podobné - a jsou !!! Velmi mile napsaná útlá knížečka, čte se velmi rychle. Více asi ocení ti, kteří se se "špagetožrouty" potkávají často nebo s nimi spolupracují. :)

2013  68%Za chlapem a tramvají neběhej - za pět minut je tu další
2015  63%Italská invaze v Praze