Sestra a sestřička

Sestra a sestřička https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406246/bmid_sestra-a-sestricka-ZxB-406246.JPG 4 176 53

Autorka ve svém románu líčí proměn vztahu dvou sester, mezi kterými je jedenáctiletý věkový rozdíl.

Gretka66
09.02.2017 5 z 5

Knížka,která zaujme,osloví a nedá se odložit,dokud není přečtena.

Joyce24
11.12.2016 5 z 5

Opět další z knih této autorky, kterou když začnete číst nemůžete přestat.

elisa194
03.05.2016 5 z 5

knihy od Váňové se mi čtou opravdu samy. Příběh byl poutavý, zajímavý děj, kniha mě zaujala od první strany.

Mermaida
24.01.2016 3 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst, pak už to šlo ráz na ráz. Příběh dvou sester je zajímavý, dá se říct i ze života, ale ničím mě nepřekvapil, ani koncem.. Sice jsem konec četla skoro s otevřenou pusou a napjatě, ale když jsem knihu zavřela bylo po všem. Trochu jsem z příběhu měla pocit, že je to Lanczová pro dospělé. Ale určitě si zkusím od Váňové ještě něco dalšího přečíst, třeba překvapí..

Jajina555
17.01.2016

Hezká knížka poutavý příběh dvou sester, moc se mi líbila

Dreisii
08.05.2015 5 z 5

Moje první knížka od Váňoví a je užasná. Moc se těším na další její knížky.

VladkaBU
28.04.2015 5 z 5

... knížka se mi líbila, příběh dvou sester je zajímavý

orinka3
11.12.2014

Knížka se výborně čte, autorka psát dovede. Osoby, o kterých píše, nejsou jednoznačně kladné, dokonce bych si dovolila říct, že ani nejsou příliš sympatické. Dokonce jsou to potvory :) Ale takový je holt život. Co se Váňové týče, tak bych skoro tvrdila, že v ní máme současnou "Frýbovou". Ta teď trošinku upadla do zapomnění a zastínily ji současné spisovatelky podobné oddechové literatury, ale svého času šly její romány na dračku.

Ankavi
17.10.2014 4 z 5

Magda Váňová má osobitý styl psaní. Tahle kniha patří k jejím lepším, zaujala mě od první strany. Život se někdy může zamotat opravdu dost a autorka to popsat umí. Jediné, co bych vytkla, je určitá překombinovanost příběhu, zdá se mi, že už je to "až moc". Přesto se mi kniha líbila.

rencovav
10.08.2014 5 z 5

Nádherná kniha, kterou napsal sám život. Krutě láskyplně, nenásilně bolestivé. Skvělé...

Olivie11
16.09.2013 5 z 5

Krásná kniha,která byla překvapením jak skončila.

Neri
10.08.2013 5 z 5

I moje nejoblíbenější autorčina kniha, výborný silný a čtivý příběh. S chutí jsem se k němu v průběhu let už několikrát vrátila.

1alena1
08.08.2011 5 z 5

Přestože miluju všechny knížky této autorky, tato mě zaujala asi nejvíc, protože byla od Magdy Váňové jako první. Opravdu doporučuji.