Šest let

Šest let https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194006/bmid_sest-let-Lvc-194006.jpg 4 856 856

Šest let uplynulo od chvíle, kdy Jake Fisher viděl, jak si Natalie, jeho jediná, osudová láska, bere jiného muže. Šest let dodržel slib, že ji nechá na pokoji, a trápil se mučivými představami, jak Natalie žije se svým manželem Toddem. Po šesti letech náhodou narazí na oznámení o Toddově úmrtí, neodolá a vydá se na pohřeb. Doufá, že tam uvidí jeho manželku – ale vdova po Toddovi není Natalie… Jakákoli snaha najít tu, co mu kdysi zlomila srdce, pro Jake znamená odhalit krutá tajemství i bolestivé lži, ale především riskovat vlastní život. Více než 60 milionů prodaných výtisků, 25 publikovaných thrillerů, 41 jazyků, v nichž vycházejí – Harlan Coben je stálicí na celosvětovém knižním bestsellerovém nebi. Společnost Paramount Pictures chystá filmovou adaptaci Šesti let s Hughem Jackmanem v titulní roli.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Six Years , 2013

26Mirka
02.11.2016 5 z 5

Moje první knížka od pana Cobena, líbila se mi byla čtivá, napínavá až do konce, místo moc překombinovaná to uznávám možná kdybych četla nějakou jinou jako první tak dám méně hvězdiček za mne 4.5* :-).

Kveta59
08.10.2016 3 z 5

Byla to pro mě pátá kniha od Cobena a musím říct, že se mi líbila nejméně. Zdálo se mi to překombinované, hodně povídání o ničem a místy těžko uvěřitelné. Některé věci byly úplně nelogické. Ke konci jsem přeskakovala stránky, což se mi stává u málo knížek. Ale nijak autora nezatracuji, určitě si přečtu i další jeho knihy.

Scarlett80
07.10.2016

Napínavá kniha pro každého, kdo potřebuje oddych po naročnem dni. Pohltí svým akčním dějem a pomalu vás povede k překvapivému konci. Za mě palec nahoru :)

Adiee19
02.10.2016 5 z 5

Kniha sa mi velmi pacila a urcite siahnem aj po dalsich od tohoto autora :)

Lucie51
09.09.2016 5 z 5

Mé první setkání s Harlenem Cobenem se vyvedlo na jedničku. Kniha Šest let mě velmi zaujala, a ráda si pořídám i další knihy tohoto skvělého pana spisovatele. Jake Fisher si mě získal hned od počátku příběhu, jde si za svou láskou (Natalií), nechce se smířit s tím, že si vzala jiného muže (Todda). Jake je drsňák s velkým srdcem, typově mi na něj perfektně sedí Hugh Jackman, který by měl hrát hlavní roli ve filmovém zpracování. Musím říct, úžasná volba :) moc se mi líbilo, jak celý příběh dopadl, rozuzlení opravdu až na poslední straně, Harlan mě hodně napínal :) Dále si od něj plánuji přečíst knihy "Cizinec" a "Chybíš mi" :) ★★★★★

Mini.Baby
01.09.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale trochu jsem se v té zápletce zamotávala....Asi proto, že jsem ji četla s několikadenními pauzami

irefir
23.08.2016 3 z 5

Kniha se mi líbila, i když místy se mi zdála zápletka až příliš překombinovaná. Ale mělo to spád, napětí a četlo se to celkem samo:)

sandra292
18.08.2016 5 z 5

Ma prvni kniha od Cobena a musim rict ze je to zazitek.kniha je napinava je v ni mnoho zvratu. Jak pribeh skonci jsem odhadla asi v jedne tretine ale zapletka byla velmi zajimava.Kniha me bavila a misty mi nedala spat. Urcite zkusim i dalsi knihy od autora

tibicards1710
07.08.2016 1 z 5

absolútna strata času

vyvodka
29.07.2016 3 z 5

Tentokrát vyhodnotím v heslech, protož nějaký ucelený komentář se mi nedaří sepsat. Stejně tak jsem v rozpacích, kolik hvězdiček vlastně dát. Pocity během čtení se měnily a teď, po dočtenítedy takto:
a) čtivost...nenáročné, nekomplikované - 4 hvězdy
b) nápad/zápletka....zajímavé - 4 hvězky
c) hlavní hrdina....no, asi příliš "hrdinský" - 3 hvězdy
c) rozuzlení...na můj vkus příliš "sladké" - 3 hvězdy
d) celkový dojem....dovolenkové čtení, neurazí a zároveň nenadchne - 3,5 hvězdy
Byla to moje první Cobenova knížka a určitě si od něj ještě něco přečtu.

Miisulaa
14.07.2016 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená...
Napínavý příběh od začátku do konce, dobře se čte...

Michaela01
08.07.2016 5 z 5

Opět vynikající thriller se zajímavou zápletkou.
Kniha byla napínavá, čtivá a konec mě sice nepřekvapil tak jako u Cizince, ale přesto jsem spoustu věcí nečekala. Hlavně zakončení příběhu bylo nádherné. Znovu nemám co vytknout, moc mě to bavilo.

michimuller
06.07.2016 3 z 5

Na šest let nestačí ani sedmý smysl. Moc zašmodrchané, jestli to nebude tím prostředím akademické půdy. Autor to zřejmě psal v americkém stylu všeho raději víc, než míň. Kupodivu jsem se ale v ději neztrácela, jako by příběhem vedla pomocná červená nit bludištěm a čtenář si mohl odškrtávat postupně seznam vysvětlených záhad. Autorovi se nedá vytknout perfektní čtivost, ale na mě dějově absurdní a místy kýčovité. Nejvíc mi vadil happyend, to autor totálně zvoral, ale nechci brát někomu iluze.

lucie2371
05.07.2016 5 z 5

Jakmile se kniha rozjela,vtáhla mě do děje a jen nerada jsem jí odkládala,když jsem měla jinou práci. Příběh byl hodně zamotaný a tudíž také napínavý! A konec byl pro mě překvapením a byla jsem za něj ráda! Rozhodně knihu doporučuji a dávám 5 hvězdiček!

studentice
02.07.2016 2 z 5

Knížku jsem si půjčila v angličtině od kamarádky a kdyby mi proto nebylo hloupé ji nedočíst, tak jsem to po pár stránkách vzdala. Zápletka mi přišla naprosto přitažená za vlasy. Fňukání hlavního hrdiny po jeho jediné životní lásce mi přišlo otravné a ten hollywoodský konec ubral mému hodnocení další hvězdičku.

Tabby
23.06.2016 3 z 5

Kniha začala i pokračovala výborně, ke konci mě ale už přestávala bavit a konec mě vůbec nepřekvapil. Není úplně špatná, ale bohužel mě zrovna nenadchla.
Doufám, že až budu číst něco jiného od autora, tak si u mě reputaci napraví. :)

Moniks
14.06.2016 5 z 5

Skvělá kniha opět nezklamal jako vždy.

pepa4081
05.06.2016 4 z 5

Ke konci možná trochu zdlouhavé, ale od začátku do konce velmi napínavé. A mám rád konce, jaký má tahle knížka. Velmi uspokojivé.

Miruš
29.05.2016 5 z 5

Napínavé a skvělé, jako všechny knihy tohoto autora... :)

Pajina68
13.05.2016 4 z 5

Nejprve jsem četla knihu "Chybíš mi" a pak teprve "Šest let". Měla jsem to udělat obráceně. První knihu jsem četla jedním dechem, ale "Šest let" jsem musela louskat déle. Neříkám, že kniha není dobrá, ale po tom prvním nabuzení mi přišla maličko těžkopádnější. Ale už se těším na další.