Šepoty lesa - stromy a magie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stromy jsou vstupní branou do světa Ducha a duchů. Když se dobře seznámíte s přírodním světem, získáte přístup k odlišným hladinám energie a formám vědomí, čímž objevíte hlubší význam života a světa kolem vás a také poznáte duchovní spokojenost. Kniha čtenáři přibližuje tajemství stromů a s nimi spojované tradice, čímž nabízí mnoho způsobů, jak dosáhnout harmonického soužití s posvátným rytmem Země. Tento průvodce poskytuje také základy keltského písma ogamu, představuje stromový kalendář a popisuje, jak meditovat, podnikat šamanské cesty, aplikovat základy feng-šuej do svého domova, kouzlit a provádět rituály. Druhá část knihy je praktickou příručkou a uživateli poskytne rozsáhlé informace o padesáti druzích stromů, včetně jejich základních znaků, jejich postavení v lidových tradicích, jejich moci a souvislostí s ročními obdobími....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44044/sepoty-lesa-stromy-a-magie-44044.jpg 4.311
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Pragma
Orig. název

Whispers from the Woods, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Šepoty lesa - stromy a magie

Přidat komentář
Gweny
03.10.2018

Věřím tomu, že v přírodě je vše propojené a že je možné komunikovat s přírodou stejně, jako komunikujeme s lidmi. Kniha se mi moc líbila, četla jsem ji vícekrát a v mé knihovně má své místo.

Hipi
20.04.2012

Doporučuju každému, koho zajímají stromy; především vlastnosti jednotlivých stromů, jejich využití, lidové tradice a sestavování keltského stromového kalendáře.


Štítky

stromy energie stromů lesy botanika

Autor knihy

Sandra Kynes
anglická, 1950

Podobné knihy

Kniha Šepoty lesa - stromy a magie je v

Právě čtených2x
Přečtených11x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce18x
Chystám se číst19x
Chci si koupit13x
dalších seznamech1x