Šepoty

Šepoty https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526467/bmid_sepoty-65ba2cc582c5d.jpg 4 30 5

Manželé Loverlyovi sedí u nemocničního lůžka svého malého syna Xaviera, který je v kómatu poté, co uprostřed noci vypadl z okna svého pokoje. Jeho matka Whitney s nikým nemluví a sousedé a přátelé se doma snaží vyrovnat s tím, jakou roli hráli v událostech, které vedly k tomu strašnému neštěstí: srdeční Parkovi, nejlepší přátelé Loverlyových, ambiciózní Goldsmithovi, kteří se snaží založit vlastní rodinu, a tichý portugalský pár, jenž se stará o dospělého syna s vývojovým postižením. Na pozadí Xavierova boje o holý život se odvíjí příběh o tom, co se stane, když upřednostníme své potřeby před potřebami svých dětí a o tom, že nepromyšlená rozhodnutí mohou mít ty nejděsivější následky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Whispers , 2023

Pavlína2019
11.04.2024 2 z 5

Když se dívám zpětně, vidím, že kniha Druhá tvář, se mi vlastně líbila. Když ale uvažuji o této, nemám z ní dobrý pocit. Ke konci jsem se už těšila, až ji dočtu. Žádná ale opravdu žádná z postav nemůže říct, že je šťastná, každá z nich má problémy větší nebo menší a rozhodně se o nich nečte dobře. Takže ne, nemohu říct, že by se mi kniha líbila a už vůbec ne, že si ji budu pamatovat, jak je psáno na obálce. Ale posouzení je na vás. Jak je vidět, někdo nadšený byl. Nebylo to pro mě to pravé ořechové.

bookcase
08.04.2024 4 z 5

Zdánlivě obyčejná čtvrť, zdánlivě obyčejné rodiny, ale pod povrchem to pěkně vře. :) Psáno úsečným, strohým stylem, o to víc vyniknou všechny ty skryté věci.

EvaHrky
14.03.2024 4 z 5

Takové obyčejné vyprávění o rodinách z předměstí a tak zvláštně znepokojivé, že musíte otáčet stránky dál a dál.

monushka
14.03.2024 4 z 5

Příběhy několika žen, které se v určitém momentě protnou. Líbilo se mi, že každá z žen je jiná a každá z nich má své "mouchy" a trápení. Od autorky si rozhodně přečtu i její předchozí román.

Didi15
14.03.2024 5 z 5

Zajímavé , čtivé a někdy dost znepokojivé , jak to vystihlo ženské pocity . Stojí rozhodně za přečtení.

Ashley Audrain
kanadská, 1982