Sen o velké lásce

Sen o velké lásce https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374821/bmid_sen-o-velke-lasce-sVw-374821.gif 3 7 3

Hlavní hrdince, patnáctileté Veronice, skončila brigáda a začínají jí konečně vysněné prázdniny. Odjíždí z velkoměsta za babičkou a dědou na vesnici. O prázdninový program se jí postará sestřenice Sabina. Veronika se seznamuje s jejími kamarády. Najde mezi nimi letní lásku? Co třeba tajemný kluk s kaštanovýma očima a milým úsměvem, který se jí přimotá do cesty. Zajiskří to mezi nimi nebo i něco víc? Prázdninový román o letních láskách, snech a touhách.... celý text

jitka_dankova
25.01.2022 1 z 5

(SPOILER) Smutný příběh letní lásky, do kterého se mi absolutně nedařilo začíst. Autorka musí prominout, ale prostě způsob textu srovnávám s mnoha jinými dívčími romány, které čtu, a v tomto příběhu mi chyběla jakákoliv hloubka, smysl, cokoliv víc. Rozhovory byly hrozně plytké, text jen popisoval děj a nic víc. Prostě mi chybělo v příběhu něco, cokoliv, co by mi něco dalo. Romantická linka taková unylá. Postavy prostě takové bez života, povrchní, jen jako takové loutky bez emocí, které nedokážou vést kvalitní rozhovor. To jsou mé pocity z knihy, bohužel.

luci.nek
24.05.2018

Kniha "Sen o velké lásce" je velmi pěkně zpracovaná a čtivá jedním dechem, mohu jen doporučit a už teď se těšíme na další a další knihy od paní Evičky :)

Liduzka
03.04.2018 5 z 5

Evička má talent, kniha Sen o velké lásce se opravdu čte moc dobře, doslova jedním dechem. Vrátila jsem se v čase, kdy jsem četla jako mladá holka dívčí romány. Parádní nostalgie. Kniha si říká o pokračování.... takže tímto prosím, prosím :-) Doporučuji každé dívce i ženě

Eva Paříková
česká, 1986
2017  77%Pod modrou oblohou
2018  63%Sen o velké lásce
2018  92%Zůstanu s tebou
2019  76%Vrátit zpátky čas

Kniha Sen o velké lásce je v