Pod modrou oblohou

Pod modrou oblohou https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341802/bmid_pod-modrou-oblohou-02p-341802.gif 4 7 3

Sympatická gymnazistka Aneta se svými kamarádkami Dominikou a Terezou stráví společné prázdniny u Anety. Rodiče Anety odlétají i s mladší sestrou do Francie. Holky zůstávají samy, rozhodnuté si prázdniny náležitě užít. Do sousedního kempu přijíždí parta trampů. Seznamují se a společně zažívají různá dobrodružství. V partě se Anetě zalíbí sympatický Michal, je to ten vysněný princ? Mezi trampy se objevuje okouzlující Kryštof, kterému se Aneta bude líbit, dokáže mu odolat? Prázdniny se rozjíždějí na plné obrátky...... celý text

Dívčí romány

Vydáno: , Nová Forma

Amneris
25.02.2024 5 z 5

Příběh o dívce Anetě a jejích kamarádkách se četl moc hezky, dost mi to připomínalo styl Lenky Lanczové. Je škoda, že autorka nepřidala pár desítek stránek navíc, protože příběh byl opravdu moc fajn :-)

paja6583
05.02.2018

Krásná kniha která mi dělala společnost při pobytu v porodnici.Za dva dny jsem ji měla přečtenou,to znamená že jsem ji přečetla jedním dechem.Evičko doufám že příští román bude delší =)

Mirus1981
28.04.2017

Moc hezky napsaná knížka, děj je velmi poutavý. Myslím, že si najde dost příznivců. Už teď se těším na další knihy této autorky :-)

Eva Paříková
česká, 1986
2017  77%Pod modrou oblohou
2018  63%Sen o velké lásce
2018  92%Zůstanu s tebou
2019  76%Vrátit zpátky čas

Kniha Pod modrou oblohou je v