Sejdeme se pod jmelím

Sejdeme se pod jmelím https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518011/bmid_sejdeme-se-pod-jmelim-651e97d29f47c.jpg 4 56 21

Jak dopadne nečekané setkání pod jmelím? Nory vede v Londýně antikvariát a je spokojena. Nikdy ji neokouzlil extravagantní životní styl jejích spolužáků z privilegované soukromé školy. Dva spolužáci, kteří se chystají vzít, nyní dokonce pozvali celou partu na týdenní oslavu před svatbou na hradě nedaleko bývalé školy. Nory ale netuší, že se na anglickém venkově setká i s dalším starým známým. Zatímco s ním během předsvatebních dní tráví víc a víc času, zjišťuje, že se do svého dětského „úhlavního nepřítele“ po uši zamilovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Meet Me Uder The Mistletoe , 2022

Books_by_Dee
20.11.2023 3 z 5

Kdo by si rád přečetl příběh o skupině kamarádů, kteří se vydávají na romantický hrad ve městečku, kam chodili na prestižní střední školu a kdo by rád prožil s Nory a Isaacem jejich druhou šanci na lásku , tohle je knížka pro něj.

Čekají Vás krásné popisy venkovské Anglie a prvky Vánoc.

Isaac je typický dreamy boy, který na střední škole byl brán za "podivína" a přitom je taková čistá duše a zamilovala by se do něj snad každá. Nory jsem si zase oblíbila pro její lásku ke knihám.

Obzvlášť bylo vtipné, když ona jako prodejce knih, měla vždy problém s tím, když nějakou prodala, až tak moc je milovala. Jejich setkání po letech bylo roztomilé – spadla do kolečka hnoje. A on romantik ji půjčil tepláky, mikinu a uvařil ji kakao. Vždyť to říkám, zlatíčko.

Knížka není úplně klasickým příběhem s jednou romantickou linkou, řeší se okolo i problémy jako sebevražda, bohatí vs. chudí, podvod, těhotenství a obecně problémy s láskou.

Mě tam chybělo více vánočních prvků, nedýchlo to na mě takovou vánoční atmosféru jako třeba autorčina kniha Dvanáct vánočních schůzek , kterou jsem četla minulý rok. Když chci číst vánoční příběhy chci aby na mě ty Vánoce z knížky skákaly.

Vzhledem k tomu, že je příběh o bandě kamarádů, trochu jsem se v nich ztrácela. A na závěr přišla jako zápletka – špatná komunikace, a to víte že já žádné knížce neodpustím.

Kdo miluje vánoční knížky, tahle by vás letos neměla minout.

romantika

2020  75%Dvanáct vánočních schůzek