Sedm sněhuláků a jiné případy pro začínající detektivy

Sedm sněhuláků a jiné případy pro začínající detektivy https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14404/mid_sedm-snehulaku-a-jine-pripady-pro-z-t65-14404.jpg 4 11 3

Zapeklité detektivní příběhy pro začínající detektivy se spoustou záhad, ale také stop, náčrtků či map, které vedou k rozuzlení případů. Pro děti kolem deseti let. V jednotlivých krátkých příbězích budeme svědky všemožných detektivních případů. Ať už se bude řešit případ nalezené peněženky, či krádež vzácného obrazu, ztráty klíče, nebo určování, který pán patří ke kterému psovi, vždy bude zapotřebí důvtipu a pozornosti. Ověřit si úspěšnost detektivních schopností a nadání je v knize možno na konci, kde je uvedeno řešení všech úkolů.... celý text

Bubo19
21.01.2024 5 z 5

U této knihy jsem sice nepatřila do cílové skupiny čtenářů, ale krátké detektivní příběhy mě bavily. Kniha je pro děti asi od druhé do šesté třídy a každý příběh je jiný. Někdy stačí dávat pozor, co se u daného případu událo, někdy je třeba se zamyslet, někdy pomůžou obrázky a najdeme tam i rébusy.

Míša08
15.07.2013 4 z 5

Když jsem byla malá, byla to moje nejoblíbenější knížka.

koprifka
30.08.2012 4 z 5

Vyjádření dcery ke knížce: je potřeba pozorně číst text, jinak se k vyluštění záhady nedobereš. Některé příběhy byly těžké, ale zase nutily k zeptání se a něco jsem se přiučila.

Kniha Sedm sněhuláků a jiné případy pro začínající detektivy je v