Se mnou jsi v bezpečí

Se mnou jsi v bezpečí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372410/bmid_se-mnou-jsi-v-bezpeci-zNZ-372410.jpg 4 158 44

PŘED TŘINÁCTI LETY NĚKDO ANNĚ OŠKLIVĚ UBLÍŽIL. TEĎ SE MŮŽE KONEČNĚ POMSTÍT… Anna žije osamělý život. Přátelí se jen se svou sousedkou a její jedinou útěchou jsou řád a stereotyp. Lidi si striktně drží od těla – ví, kolik škody mohou napáchat. Jednoho dne je svědkem dopravní nehody a v řidičce, která ji zavinila, poznává Carlu. To ona jí kdysi zničila život. Nyní má šanci srovnat účty, ale svou pomstu musí pečlivě naplánovat. Ze všeho nejdřív se rozhodne vetřít do přízně Liamovi, muži, který byl při nehodě zraněn. Také musí sledovat průběh policejního vyšetřování. A hlavně – nesmí dopustit, aby jí Carla znovu zmizela z dohledu. Zatímco se Annina posedlost Carlou stupňuje, vyplouvají na povrch i její vlastní tajemství. Je ale Carla opravdu tak nebezpečná, nebo by se Anna měla bát spíše někoho, kdo je jí mnohem blíž? Se mnou jsi v bezpečí je podmanivý psychologický thriller, který vás chytne a nepustí. Pokud se vám líbily knihy Dívka ve vlaku a Zmizelá, neměli byste tento román minout.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Safe With Me , 2016

Toňula
10.01.2019 3 z 5

Čekala jsem možná trochu více, ale přesto nejsem zklamaná, příběh čtivý, ačkoliv hrdinka ztrácela postupně mé sympatie a konec byl poněkud překombinovaný, rozhodně slušný psychothriller.

knihomolkadorfa
29.12.2018 3 z 5

Pro mne zklamání. Knížka je sice čtivá, ale čekala jsem trochu víc. Všechny osoby více méně vyšinuté. Podruhé ji číst rozhodně nebudu.

L.Helena
25.11.2018 4 z 5

Na prvotinu celkem dobré, pokud vyjdou v češtině i ostatní autorčiny knihy, určitě si přečtu.

TessaJean
23.11.2018 4 z 5

Musím uznat, že kniha je napsána velice čtivě. Takže jsem stále musela obracet stránky. Že by pro mě měla ale nějaký wow efekt se taky říct nedá. Konec byl pro mě až moc překombinovaný. Děj napínavý, ale ničím obzvláštňující... myslím že na něj brzo zapomenu :)

kakocandrlova
02.11.2018

Velké očekávání a ještě větší zklamání. Kniha se čte velmi snadno, hlavně poslední část Vás vtáhne tak, že knihu nejste schopní odložit ( což po předešlé nudné větší části bylo vítané). Jak už zde bylo řečeno moc psychopatu na jedné hromadě. Některé pasáže bych klidně vypustila a naopak něco více rozvedla.

bafuskyBaf
30.10.2018 3 z 5

Na mě tam bylo moc magorů najednou... Za polovinou sem to začala vzdávat...

Hella
14.10.2018 4 z 5

Slušné. Tedy....hodně psychopatů na jednom místě, ale i tak velmi slušné počtení.

Vladísek
05.10.2018 3 z 5

Taková skvadra cvoků se tedy jen tak nevidí. Nejnormálnější na celém příběhu byli snad jen ti dva kocouři:) Ale vážně... Kniha nebyla špatná, ale vzhledem k tomu, kolik thrillerů jsem již přečetla, bylo mi jasné, že nic nebude tak, jak se zdá. Konec mi však přišel jaksi uspěchaný, jako by autorka najednou chtěla příběh ukončit a čtenáře co nejvíce šokovat. Můj názor...

Lemurka
20.09.2018 4 z 5

Kniha nebyla špatná, jen místy zbytečně natahovaná. Všichni byli divní.

Zlatinka.Emilly
16.09.2018 4 z 5

Moc jsem neporozuměla konci knihy. Liam funguje, v určitých aspektech až moc přemoudřele, v závěru příběhu je labilní. Proč? Dále jsem nepochopila ty vsuvky o zápachu v bytě. To bylo zcela zbytečné, si myslím. Vůbec to do příběhu nepasovalo. Mělo to zvýšit napětí? Prostě nechápu. Postava Anny, která se vyznačovala jako zodpovědná a spolehlivá, pošramotí pověst Královské pošty. Stačilo přece, aby Anna zásilky roznesla po pracovní době, aniž by si nárokovala přesčasy, ne? Vždyť tvrdila, jak jí na lidech ze svého doručovacího okruhu záleží, jak jim dávala mnohem víc než jen dopisy do schránky. Vlastní soukromý život neměla, tak ta hoďka dvě by jí nezdržely a ona mohla stát ve své funkci jako ta zodpovědná a spolehlivá. Nevím, jestli bych si chtěla přečíst od této spisovatelky další knihu.

Reniee
06.09.2018 4 z 5

Tak to byl opravdu zvláštní psychothriller. Hlavní postava úděsná a postupem při čtení mi tam už připadal šílený každý. Ke konci jsem také nezvládala knihu odložit, bylo to napínavé, i když to všechno rozuzlení bylo takové moc nahňácané na sobě. Poslední stránky mě dostaly nejvíc. Bylo to celé takové zvláštní, a určitě doporučuji ke čtení ;-)

ArwenAragorn
24.08.2018 5 z 5

Tak tohle bylo dobrý psycho! Čtivý thriller, v závěru už se nedal odložit. Bavilo mě, že tady nebyl skoro nikdo normální a Annu jsem těžce nesnášela.
Já knížku doporučuji, mně se líbila.

JustWomen
08.08.2018 2 z 5

Celou knihu jsem čekala úžasný konec, kdy se ty nudné děje propojí a všechno do sebe skvěle zapadne, ale nic z toho se nekonalo. Bylo to divné, Anna vyšinutá, závěr odbytý, čekala jsem mnohem víc.

Hendrychova.K
01.08.2018 4 z 5

I když mě Anna už od začátku neskutečně sr..(štvala), tak se mi kniha hodně líbila. A určitě předčí mnoho všemi propagovaných thrillerů. Kam se hrabe Dívka ve vlaku a jim podobné.

kate333
22.07.2018 3 z 5

Každou stránkou jsem si přála, aby byl už konec...myslím si, že kdyby existoval žebříček nejhorších hl. hrdinů, že by Anna určitě zabodovala na předních příčkách....

Blaufik
28.06.2018 4 z 5

V poslední době ráda "jedu" na vlně thrillerů a tak jsem se těšila i na tento. Celkem mě mrzí, že jsem knihu nepostřehla u více čtenářů, jak to bývá u jiných, provalených, kousků, protože si myslím, že by si tato kniha rozhodně zasloužila více pozornosti a rozhodně by po ní měli sáhnout všichni milovníci psychologických thrillerů, čeká na vás báječné počtení od kterého se nebudete moci odtrhnout.

MartinaF
20.06.2018 4 z 5

Nevím, nějak jsem se s knihou nedokázala sžít. Celou knihu jsem měla pocit, že je to jeden velký blázinec. Očekávala jsem od knihy mnohem více. Přišlo mi, že některé skutečnosti byly řečeny tak rychle, že jste neměli čas se ani nad tím pozastavit. Nebyl špatná, určitě si své čtenáře najde, ale mně moc nesedla.

mikika
04.06.2018 4 z 5

chtěla jsem se vyhnout nesympatické postavě v Poslední paní Parrishové, a sáhla jsem po Ještě nesympatičtější... vyměnit ambiciozní mrchu za vyšinutou bláznivku se povede málokomu. jako celek dobré, ale Žena v okně aspoň byla sebekritická a vtipná.

Ankavi
16.05.2018 4 z 5

Velmi dobrý, nikoli však vynikající psychothriller. Od počátku víte, že chování mnohých hrdinů tohoto příběhu zkrátka není normální. JSOU to "magoři". Postupně poodhalujete děsivé stíny minulosti, které se táhnou jako nit hlavním příběhem a začnou se ještě více rozvíjet. Na konci víte, že co se zpočátku zdálo, není úplně tak, ale že bych se nemohla odthrnout - to zase taky ne. Proto ubírám jednu hvězdičku a jako celek doporučuji.

myshak
04.05.2018

Tuto knihu jsem si koupila na základě pochvalných recenzí zde. Jsem v půlce knihy a nemůžu se začíst. Všechno se zbytečně táhne a nic se neděje. První část knihy je pořád o tom samém dokola... Nějak mě to nechytá...

pomsta psychologické thrillery

Autorovy knížky

K. L. Slater
anglická
2018  76%Se mnou jsi v bezpečí

Kniha Se mnou jsi v bezpečí je v