Černý jezdec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dobrodružný román s milostnou zápletkou se odehrává v Anglii v první polovině 18. století. Hrdinka, osiřelá skotská šlechtična, je na králův příkaz donucena ke sňatku s nenáviděným Angličanem. Podlehne nátlaku, ale před sebou má jen jediný cíl - osvobodit svého uvězněného bratra z anglického vězení. Ví, že k tomu jí může dopomoci jediný člověk, tajuplný Černý jezdec, vystupující jako zachránce pronásledovaných Skotů. Dobrodružné hledání skončí pro odvážnou hrdinku velkým překvapením. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20067/cerny-jezdec-20067.jpg 3.924
Série

Scottish 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The black knave, 2000

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Černý jezdec

Přidat komentář
avalonek
05.12.2018

Musím říct,že jsem byla celkem zklamaná.Přišlo mi,jako by kniha byla napsaná narychlo a bylo to takové nudné.Hlavní hrdinové mi vůbec nesedly,takže už se ke knize nevrátím..

LilianaFalcon
02.11.2017

Skotsky Robin Hood :-)


Edice
24.06.2016

Dávám 4*, ale kniha vůbec nebyla špatná. Je to druhá kniha co čtu od této autorky a její styl psaní se mi moc líbí. To znamená, že i když příběh nebyl třeba v nějaké chvíli napínavý pořád se mi to příjemně četlo. Měla jsem ráda všechny postavy, líbilo se mi zasazení příběhu do míst i do časového období, moc mě potěšilo jak to skončilo. Ani už nevím co víc k tomu napsat. Knihu považuji za příjemné čtení od mé oblíbené autorky. Doporučuji! ;)

WEIL
13.09.2011

Osvobodit bratra z vězení, to je nepříliš častý jev, ale když z toho má osvobozující prospěch, tak proč ne.