Sbíráme houby - kapesní průvodce přírodou

Sbíráme houby - kapesní průvodce přírodou https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130814/sbirame-houby-kapesni-pruvodce-prirodou-130814.jpg 5 2 2

Praktické rady, kde, v které roční době a za jakého počasí houby hledat. Šest základních pravidel ke správnému sbírání. Určování podle velkých skupin, které jsou znázorněné na zadní záložce knihy. Podrobný popis 190 různých druhů, jedlých i jedovatých, vyskytujících se hojně i zřídka. Doporučené postupy zpracování a kuchyňské úpravy. - Doplněno fotografiemi. ... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Beta-Dobrovský

1 mal 1 des Pilzesammelns , 2010

harena
28.03.2020 5 z 5

Knížečka se 190 portréty hub. Chodila jsem s dědou už jako dítě do lesa na houby. Letos se tam vydám a budu podle této knížky sbírat i ty, které jinak nechávám. Sice mám už asi 3 jiné atlasy, ale tato knížka se mi líbí, že se vejde i do větší kapsy a klíč k určování hub vypadá opravdu dobře.

kratochwilova
01.01.2020

Koupila jsem synovi k vánocům a dočetla jsem se, že hřiby, které jsem považovala za kováře jsou hřiby nachovýtrusné a jsou jedovaté a my je roky jíme. Takže dobrý a navíc na to, co je v ní hub, je opravdu malá.

houby houbaření

Autorovy knížky