Vábení krve

Je to už dávno, kdy William Cuyler Thorne přesídlil z rodné Anglie do Ameriky. Upírem je déle než pět století a nic mu nebrání žít bonvivánským životem plným zábavy a krásných žen. V Evropě zanechal i svého stvořitele Reedreka, bezcitného chladnokrevného upíra zabijáka, jehož z celé duše nenávidí. Má k tomu dobré důvody - když ho Reedrek probudil k životu nemrtvého, nemilosrdně vyvraždil jeho rodinu a Williama si na dvě stě let zavázal bezpodmínečnou poslušností. Lhůta sice již uplynula, ale žádný upír se svému stvořiteli nemůže postavit. A nyní k Williamově nelibosti přijíždí mocný upír do Nového světa... Jack McShane není upírem zdaleka tak dlouho. Jako raněný voják byl již na pokraji smrti a Williamova nabídka, že ho promění v úpíra, zněla více jako pozvánka do věčného života než do věčného zatracení. Ač je nyní podle zvyklosti vázán i on svému stvořiteli poslušností, je jejich vztah spíše pouto otce a syna než poměr pána a jeho služebníka. Mají tito dva šanci porazit Reedreka a čiré zlo, které představuje? Může zvítězit slušnost a city téměř lidské ve světě temných predátorů? A jakou šanci má naděje a láska?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87086/vabeni-krve-87086.jpg 3.559

Savannah Vampire 1.

Romány, Fantasy
Vydáno, Levné knihy

The Vampire´s Seduction, 2006

Kniha Vábení krve

Milky92
07.08.2017

Super napínavé čitelné, krásá!!!!

jankaander
23.07.2017

Do knihy jsem se začetla až když se objevil stvořitel Reedrek,pak to bylo super,pokračuji v dalších dílech.

combatgirl
13.08.2016

Po dlouhé době jsem se vrátila k upírům a tento zatim první díl se mi velmi líbil.Tato upíří serié má uplně odlišný příběh od jiných serií.Příběhy Jacka a Wiliama hodnotím plným počtem hvězdiček.

Laf
03.03.2016

Zajímavý děj plný napětí a zvratů. Sice nic nového o upírech se nedozvídáme, přetrvává taková klasika, ale jako odpočinkové čtení to není špatné.

miska98
24.10.2015odpad!

Ne, tohle tedy nedávám. Nikdy, nikdy bych nezničila žádnou knihu. Ale tohle je výjimka. Zničte to dřív, než si to nějaký chudák pořídí! Ještě štěstí, že mám krb a budu moci knihu (+druhý díl) obřadně spálit za dlouhých zimních večerů stránku po stránce. Jiný důvod v jejím vlastnění nevidím.

Richie1
18.01.2015

Další z řady moderních romantických upírských hororů (hodní upíři x zlí upíři). Nebylo to až tak špatné, občas mě to i bavilo a nenudil jsem se. Té romantiky v knize není tolik, aby mě to otrávilo a i množství násilí či sexu bylo na hranici snesitelnosti. V té současné záplavě upírských "hororů" průměrná kvalita.

Beruška80
05.03.2014

zajímavá kniha ..těším se na další díly.

Selket
31.03.2013

Někdy trochu přemíra dlouhých a rozvleklých rozhovorů, které zdržovaly děj.