Velká šťastná huspeninka

V druhej zbierke komiksov autorka Sarah Andersen začína presne tam, kde v prvej skončila – zahrabaná v perinách, vyhýbajúc sa zodpovednosti, ktorú si vyžaduje každodenná realita. Tento nový komiks (spolu s ilustrovanými, osobne napísanými esejami!) sleduje úspechy a zlyhania mladej autorky počas jazdy na nemilosrdnej húsenkovej dráhe vlastnej stúpajúcej a klesajúcej sebadôvery, odrážajúcej život mladých ľudí. Vykresľuje fi nančné ťažkosti, kŕče, podrobnosti o kradnutí svetrov i radosť z večera, ktorý strávi sama doma s pizzou v ruke. Všetci na palubu. Sezóna plaviek prichádza! Radšej sa na ňu fyzicky pripravte! Popracujte na plochom brušku! Zdvihnite zadok! Vlastne. .. nie. Na to všetko zabudnite a buďte len huspeninka. Veľká, šťastná huspeninka!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353980/velka-stastna-huspeninka-jdR-353980.jpg 4.5250

Dospělost je mýtus (2.)

Big Mushy Happy Lump (2017)

Komiksy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Citadella

Kniha Velká šťastná huspeninka

Alena_S

Dvojku jsem si nechala nakonec... a opět dokonalé. Každému čtenáři dá aspoň místy, ne-li všude, pocit, že v tom není sám, zatímco se smíchy ohýbá v pase. :-)

Lily101

"Dospělost je mýtus" byla vtipnější a dynamičtější, avšak věřím, že napsat druhou knihu s ještě vyšší (či alespoň srovnatelnou) laťkou je náročné, leč já zase nemůžu hodnotit obě knížky plným počtem bodů, protože tam rozdíl prostě je. Zasmála jsem se, ale už ne tak moc jako u prvního dílu. Delší průvodní text v druhé části k následnému komiksu mi až tak nevadil, chápu záměr autorky. Obecný postřeh: Knížka se již začíná zaměřovat na specifické problémy (sociální úzkost, kočky,..), jež rozvíjí na vícero stránkách, tudíž si z mého úhlu pohledu buduje užší čtenářský okruh.

Andynka

I u druhého dílu jsem se bavila. V tomhle jsem se opravdu našla. A myslím, že se v něm najde každý. :-D

lucygreen
17.11.2018

Velice dobrá kniha pro pobavení. Dospělost je mýtus jsem ještě nečetla a pokud má být ještě lepší než tato kniha, tak sem s ním :). Bylo to příjemné čtení, taky jsem se v tom našla a určitě to nikoho neurazí :).

Julinka679
15.09.2018

Hodně výstižné a hodně vtipné! Několikrát jsem doslova brečela smíchy! Třeba u "Na tašky" :D A ani jsem netušila v kolika komiksech se najdu.
Rozhodně jsem nečetla naposled! :-)

flanky
07.09.2018

Výběr neméně skvělých vtípků Sarah Andersenové. Opravdu skvělý počin, těším se na další její knihy.

Blančitos
06.09.2018

Opět skvělé, stejně jako první díl. Úplně jsem se v tom viděla. :)

blazensknizkou
30.08.2018

Tohle byla pecka! Možná se mi líbil i o trochu víc než ten první. Ale jediné, co bych vytkla jsou ty texty nad samotným komiksem, ale i tak jsem si koupila 3.díl.

stripy humor

Sarah Andersen