Na břehu Styxu

Tajná organizace, s níž se lady Sarah utkala už ve dvou předchozích dílech, chce získat živou vodu a rozhodne se pro svůj cíl mladou archeoložku znovu zneužít. Jestliže si Sarah dříve neuvědomovala, že je manipulována, teď to ví zcela přesně, ale pokud chce zachránit svého milovaného Kamala, který leží v kómatu, nezbývá jí než se zdánlivě podřídit a bedlivě sledovat stopy a návnady, které jí zločinecká organizace připravuje. Spolu se svým věrným přítelem Hingisem se proto vydává na novou dobrodružnou, nebezpečnou cestu, která ji zavede nejdřív do Prahy a odtud Orient Expresem do Řecka, až k samotnému prameni života…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36711/na-brehu-styxu-K3f-36711.png 3.932

Sarah Kincaidová 3.

Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Knižní klub

Am Ufer des Styx, 2008

Kniha Na břehu Styxu

cukrovka
22.05.2019

I když jsou dobrodružství Sarah čím dál tím víc neuvěřitelná a překombinovaná, knížka se čte dobře. V tomto dílu mě příjemně překvapilo, že se část dobrodružství odehrává v Praze.

orinka3
13.03.2015

Celkem dobré čtivo, jen těch úžasných náhod tam bylo víc, než je uvěřitelné. Deus ex machina jak vyšitý:)

lanusinka
14.04.2014

Asi zatím nejslabší díl série, nemám ráda příběhy, kde ač se hrdina snaží jak může, nevyjde mu ani jedna jediná věc...

tenax
04.04.2014

Dobrodružství Sarah jsou s každou stránkou fantastičtější a nevěrohodnější, nicméně napínavé a vzbuzující zvědavost, jak se všechno rozuzlí. Nezbývá než se pustit do čtvrtého dílu.

hkrat.sn
11.04.2012

kdo by nemiloval Sarah a její dobrodružství a myslím, že je jen málo (neřknu-li nikdo) kdo by Sarah nedržel palce !