Šaman, mudrc, léčitel - Jak léčit sebe i druhé energetickou medicínou původních obyvatel Ameriky https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370186/mid_saman-mudrc-lecitel-jak-lecit-sebe--rww-370186.jpg 5 8 3

Villoldo uvádí, že ústředním pojmem šamanského léčení je světelné energetické pole, jež má obklopovat naše fyzická těla. Učí nás vnímat a čistit otisky nemoci v tomto energetickém obalu a léčit tak sebe i druhé, stejně jako nemocím předcházet. Zkoumá také otázku života po smrti a naviguje nás tímto záhadným a nepoznaným územím s vědeckým přehledem i moudrostí šamana. Kniha je protkána úžasnými poučnými příběhy o síle původního energetického léčitelství amerického kontinentu. Jeden z příběhů popisuje, jak autor v Peru onemocněl zápalem plic. Antibiotika nezabírala, a tak jej jeho mentor Don Antonio provedl iluminačním procesem, aby odstranil z těla toxiny. Táž šamanská technika umožnila Villoldovi uvolnit stagnující energii ze světelného pole mladé ženy, jejíž manželství skomíralo kvůli jejímu strachu z opuštění, které zažila v předešlých vztazích. Díky šamanské práci žena znovu našla důvěru v druhé a manželství ožilo. Kniha oplývá prastarou moudrostí i současnými technikami, jimiž můžeme léčit sebe a druhé, i pokročilejšími metodami šamanských mistrů, jež nyní mohou být sdíleny širším publikem.... celý text

Zdraví
Vydáno: , Maitrea

Shaman, Healer, Sage , 2007

toulava
10.08.2022 4 z 5

Někdy nejde o to vyprávět příběhy, ale ptát se sebe sama. Co jsem pro svůj život a léčení schopen udělat. Knížka se mi líbila, přívedla mě k mnohému zamyšlení.

pablito
12.02.2021 5 z 5

Po Odvážném snění je to druhá knížka autora, kterou. První mě sice oslovila silněji, nicméně abych dal o hvězdičku méně to by nebylo fér vůči jiným knihám. Možná mi trochu vadilo, že z toho bylo cítit promo na autorovy kurzy.

ANDY28
15.12.2020 5 z 5

Tak tohle je vážně něco!

Alberto Villoldo
kubánská, 1949
2011  63%Posilovna pro mozek
2018  85%Srdce šamana
2018  95%Šaman, mudrc, léčitel - Jak léčit sebe i druhé energetickou medicínou původních obyvatel Ameriky
2015  100%Návrat duše. Šamanská cesta do minulosti a ozdravení budoucnosti
2020  94%Odvážné snění

Kniha Šaman, mudrc, léčitel - Jak léčit sebe i druhé energetickou medicínou původních obyvatel Ameriky je v