Salon Eliott

Salon Eliott https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37013/bmid_salon-eliott-y13-37013.jpg 4 66 27

Salon Eliott série

Příběh dvou sester, které se odvážně potýkají se všemi nepřízněmi života. Známé z televizního zpracování.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Iris (ČR)

The House of Eliott

ivousekk
30.07.2019 4 z 5

Výborné a velice čtivé, že se nešlo odrthnout. Jediné, co mi chybělo, byly nákresy všech těch úžasných modelů, které Bea s Evie navrhovaly a šily.

vikaa
28.06.2019 4 z 5

Pořád mám v paměti úchvatný seriál, který je ovšem možné vidět jen v angličtině, což bych asi nedávala. Tak jsem si aspoň příběh dvou sester oživila v knižní podobě. Rozhodně mě čtení nezklamalo, a kupodivu jsem si po více než dvaceti letech pamatovala trochu i děj. Některé knihy mnou "prošumí" a za týden nevím, že jsem je četla. Tohle rozhodně není ten případ...

Har.Monika
02.05.2019 4 z 5

Přečetla jsem před lety 2x. Chystám se potřetí. Kéž by v TV opakovali ten seriál.

Kerberos
26.06.2017 4 z 5

Kdysi jsem viděla seriál a chtěla si příběh připomenout,nezklamal

lapagerie
19.04.2016 5 z 5

Doba, kdy se ženy začaly samostatně prosazovat. Doba s nádhernou módou. Doba plná rozverného, lehkomyslného mládí a zároveň stále ještě velmi konzervativní. Příběh Evangeliny a její starší sestry Bee, jejich boj s problémy po smrti otce, snaha postavit se na vlastní nohy, mě baví už dlouho a bavit ještě bude.

MajkaN
17.01.2015

Mohla bych se podepsat pod předchozím komentářem. Jen ten odstup byl desetiletý. Ano, ta atmosféra ....

bovinka
15.01.2015 5 z 5

Knihu jsem četla po druhé, z odstupem skoro 20ti let. I teď mě ta atmosféra dostala.

móda sestry ságy zfilmováno – TV seriál

Autorovy knížky