Ulice slávy

Ulice slávy https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510888/bmid_ulice-slavy-n8q-510888.jpg 4 12 5

Sága rodu Caldwellů série

< 3. díl

Hollywood, 1926. Zvukový film odstartoval v Hollywoodu novou éru. Rodí se nové kariéry, zatímco oblíbené hvězdy němého filmu z dřívějška navždy mizí z pláten. Filmový producent Franz Maynhard bojuje proti rostoucímu tlaku konkurence, ale jeho milé Harriet Caldwellové,hrozí, že ztratí kontrolu nad rejdařstvím, které rodina vlastní. Třetí díl Caldwellovy ságy, která vypráví o počátcích a divokých časech Kalifornie od San Franciska po Hollywood, o osudu bohaté rejdařské rodiny, zrodu éry zvukového filmu, a především o jedné velké lásce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Straße des Ruhms , 2021

Szilvia1
13.04.2024 5 z 5

Třetí díl o rodu Caldwellu byl spíš o začátku zvukového filmu ale i o pádu Franka,který se usiloval všechno držet pod kontrolou ale tak ztratil svou životnou lásku Harriet,která se taky honí za svými sny,které jsou založený na tajemstvím, ale i dávná tajemství musí vyjít na světlo.Byla to pěkná sága,plná zvratu,tajemství,lásky ale i zklamání.Doufám,že od autorky ještě budou i jiné knížky(příběhy).

milena9798
22.02.2024 3 z 5

Nechci hanět, nemůžu chválit.

Péťa86
28.12.2023 4 z 5

Mě se to vlastně v celku nakonec líbilo. Měla jsem jen problém se ke knize vždycky vrátit, ale nakonec mě vždy stejně příběh pohltil.

PetraN17
15.09.2023 4 z 5

Nejsem příznivcem romance, která se táhne desetiletí, hlavně když hrdina hází klacky sám sobě pod nohy.

zuzana2599
07.09.2023 5 z 5

Posledním dílem této rozsáhlé trilogie jsem se rozloučila s jejími hlavními hrdiny. Filmový producent Franz Maynhard dobývá Hollywood, nastává éra zvukového filmu, jeho dřívější milá Harriet se stává velmi bohatou a zkušenou obchodnicí, její rejdařství se rozrůstá a ničí konkurenci jejího strýce Henryho. Franz propadá čím dál víc závislosti na alkoholu a drogách a to Harriet nemůže tolerovat. Jejich vztah, který začíná opět vzkvétat, se opět naruší.
Celá sága byla dějově velmi bohatá, dobře se četla a líbila se mi ! Kvalitní čtení !

Kate O'Hara
americká