S tebou už nikdy

S tebou už nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163870/bmid_s-tebou-uz-nikdy-Y5c-163870.jpg 4 412 107

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit? Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati. Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít? Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

You´re the One that I Don´t Want , 2010

Kate.S
30.07.2013 4 z 5

Moc příjemná a hezká knížka. Možná to bylo trochu pohádkové, ale moc se i to líbilo. Bylo to romantické a hned ze začátku jsem si Lucy a Adama oblíbila. Líbil se mi Lucyin humor a přístup. Nejvíce mě bavily poznámky o její celulitidě, to jsem se opravdu smála. Kniha se četla velmi svižně a nemuselo se u ní přemýšlet nad ničím jiným. Jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila a určitě bych si chtěla přečíst další knížky od této autorky.

wamplady
24.07.2013 5 z 5

Moc hezká a čtivá knížka, tuto autorku mám ráda:-)

eliska18
20.07.2013 4 z 5

Opravdu hezká kniha, zpříjemnila mi celý den. Myslím, že každý se alespoń v něčem najde, a je skvělé uvědomit si, že vše jde řešit, i když možná ne tolik dramaticky a... pohádkově :)

liskarysava
18.07.2013 3 z 5

Opravdu nenáročné čtení, už od začátku je jasné jak to dopadne, děj nakombinovaný z několika starších romantických filmů.

morisek
07.07.2013 5 z 5

Naprosto dokonalá letní knížka. Dostala jsem ji k narozeninám a vzala si ji na dovču, když už jsem se po několikáté na pláži od srdce zasmála, tak kamarádka, která byla se mnou chtěla vědět, co se děje. Nakonec to skončilo tak, že jsem ji to četla a smála se a divila se mnou. Posledních 30 stránek jsem dočítala v letadle, abych ji dočetla jako pravé dovolenkové čtení ještě na dovolené :D

Hřibče
25.06.2013 5 z 5

"S tebou už nikdy" je naprosto bezvadná knížka, u které si skvěle odpočinete a zároveň se pobavíte. Alexandře Potter začínám čím dál více přicházet na chuť a mám v plánu si pořídit i její další knihy, které mi v knihovničce chybí. Líbí se mi sebeironie hlavní hrdinky Lucy, její smysl pro humor i přístup k životu. Potřebovala jsem na chvíli vypnout a přečíst si něco zábavného a tato kniha mi to na 100% splnila. Zároveň jsem byla nedočkavá, jak to celé dopadne a dopadlo to přesně podle mých představ, takže maximální spokojenost! :)

jasmína
23.06.2013 5 z 5

Relaxační kniha, četba pro ty, co se rádi pobaví a vypnou. Perfektně napsaná, chvílemi se člověk nahlas směje, v některých momentech se Vám hrnou slzičky do očí, no prostě opět jsem sáhla po dobré knize a po přečtení knihy Než jsem Tě poznala, jsem ráda, že tahle končí jak jsem si přála :)

Benátky

Alexandra Potter