S holkou si nehrajem

S holkou si nehrajem https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24120/s-holkou-si-nehrajem-24120.jpg 4 26 5

Veselé příhody dvojčat Čendy a Vendy, kteří si nechtěli hrát se svou mladší sestrou Luckou.

Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

S dievčiskom sa nehráme , 1978

e-Lisbeth
27.06.2023 5 z 5

Jedna z knížek mého dětství, která se mi naštěstí dochovala do dnes. Krásné krátké výstižné a vtipné vyprávění o vztahu klučičích dvojčat ke své mladší sestře Lucce a Lucka se jen tak nedá!

Hanulce
27.09.2020 5 z 5

Naprosto skvělá knížka s výbornými nápady jak holčička, co má dva starší bratry, kteří si s ní nechtějí hrát, na ně vždycky vyzraje a přelstí je. Velmi zábavná. Já jako malá jsem ji četla mockrát a syn ji chce taky číst pořád dookola. Je velice krátká, takže je přečtená za chvíli.

misssicccka
30.03.2016 4 z 5

ctenarska vyzva 2016 mne donutila po case opet patrat po knize a shanet ji po vsech certech, sehnala jsem po dlouhe dobe v antikvariatu a po triceti letech si ji opet precis a jsem co? Jsem nadsenj jajtxm tehdy :)

Jelitovna
06.04.2015 5 z 5

Nám se to líbilo. Zasmáli jsme se. A schováme si ji ještě na příště.

misssicccka
11.05.2013 4 z 5

Tuhle knihu jsem si jako prcek půjčovala v městské knihovně. Mamka mi ji četla. Dodnes na ni vzpomínáme. A já ji teď sháním.