Rytíř Roel, drakobijce

Rytíř Roel, drakobijce https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366245/bmid_rytir-roel-drakobijce-SBl-366245.jpg 4 25 5

Pohádkový příběh holandského autora. Rytíř Roel dychtí po boji s drakem Zlomrohem. Ten však jeho touhu nesdílí - neustále se vymlouvá a střet oddaluje. Udatný Roel se přesto nevzdává.

TerJac
12.10.2020 5 z 5

Tohle bylo moc pěkné. Kniha, která naprosto jednoduchým a krásným způsobem ukazuje už těm nejmenším, že není zapotřebí síly a boje k vyřešení některých problémů, ale i taková obyčejnost, jako je - ten problém si vyjasnit. Za mě rozhodně kniha s příběhem, který nabízí velkou pointu a moudro.

katka01001
20.09.2020 5 z 5

Moc hezký příběh a milé, barevné ilustrace.

muchomurka
25.08.2019 4 z 5

Krásné ilustrace, příběh se mi taky líbit. Velmi oceňuji, že nebyl zrýmovaný, většinou jsou rýmované překlady příliš kostrbaté a psané na sílu, aby se za každou cenu rýmovaly. Ale tady naštěstí ne. Jen škoda toho konce, ještě by to jednu dvě stránky chtělo.

ADE138
06.06.2019 5 z 5

Kniha s úžasnými ilustracemi a pěkně napsaným příběhem o slušnosti a porozumění. Vhodná pro hlasité předčítání i jako knížka pro začínající čtenáře.

mySaints
06.06.2018 5 z 5

Pro malé děti naprosto boží! Krásné ilustrace a hezký příběh s moudrým poselstvím, který vede k debatám nad knihou. Tak by to mělo být, rozvíjejte děti už od malička! :)

Autorovy knížky

Aron Dijkstra