Rychlé večeře: Těstoviny

Rychlé večeře: Těstoviny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322618/mid_rychle-vecere-testoviny-V24-322618.jpg 4 7 4

Těstoviny jsou ideální surovinou pro rychlé a chutné večer během pracovního týdne, ale i pro sváteční víkendy. Tato kniha nejenže nabízí celou řadu omáček - od pesta Bolognese po Alfredo, ale naleznete zde také jednoduché instrukce a postup výroby vlastních těstovin. Řada originálních omáček vás jistě překvapí a potěší i vegetariány. Samozřejmě nemohou chybět tipy na chutné saláty jako přílohu.... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Omega

Pasta Night , 2014

Lejčís
26.12.2021 4 z 5

naprosto bestovní recept na těstoviny s masovými kuličkami.. dá se poupravit podle chuti každého, z dostupných surovin, rychlé a moc dobré, u nás má velký úspěch :)

LadyCotton
07.06.2021 3 z 5

Pěkná kuchařka, věřím že si z ní i pár receptů opíšete. Libilo se mi doporučení jaký typ těstovin k dané omáčce je vhodný.
Recepty na relativně snadná a rychlá jidla z dostupných surovin. Kniha má pěkné grafické zpracování. Přesto nevidím důvod proč jí mít doma - půjčena z knihovny mi stačila :-)

J.books
02.05.2018 2 z 5

Nenadchla mě, pro milovníky italské kuchyně zbytečný kousek

Usignolo
08.02.2018 5 z 5

Supr trupr,u nás má veliký úspěch (myslím u strávníků). Jídla v podstatě z pár ingrediencí a samé dobroty. Ne vždy bych recepty zařadila do kategorie rychlé, ale i tak se mi kuchařka moc líbí.