Ruský týden

Ruský týden https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212289/mid_rusky-tyden-212289.jpg 4 218 218

Kulturní divoch František Ringo Čech nabízí notoricky známé, humoristicky laděné dílko, jež spolu s kořeny pevně zapuštěnými nejen v minulosti ale i budoucnosti a imperativem skutečného člověčenství neotřelým způsobem obohacuje historické prameny.

Mentiri
11.08.2014

Urrá! Za báťušku Stalina!! :DD Když jsem tuhle situaci četla poprvé (cca 6 let zpět), tak mě kniha pohltila a věděla jsem, že se k ní určitě ještě vrátím... A je to tady! :D Už po 4! :D (Tahle struna totiž nepraskne nikdy!!)

witko
08.07.2014 4 z 5

Pěkná sonda do turné rockové kapely po Rusku. Nebyl by to Ringo aby to nebylo vtipné.

Cibak
21.12.2013 3 z 5

No to musel být výlet :-)

Swiss
13.01.2013 4 z 5

Já se bavil parádně....

OtaPlk
06.07.2011 5 z 5

Milý Franto.
Jsetli je pravdivá jen polovina zážiků, tak to muselo být maso! Taky se mi moc nezdá, že byl Klásek takový krkoun. Tvoji tvorbu beru s rezervou, až na dvě vyjímky. Parádní bigbít s Jirkou. Na ten hudební nářez v roce 1981 v Opavě se nedá zapomenout.
Druhou výjímkou je tato kniha. Klobouk dolů, málokterá mě tak rozesmála...

bikerbm
18.01.2011 4 z 5

"Valja zvážní a všesvazový tajemník nasadí výraz,že mu právě umřela máma.Smeká kšiltovku s Leninem a pohnutým hlasem vypráví...
Górod UFA byl obsazen rudoarmějci.Děnikinova banda byla vyhnána z města.Leč v noci se ty zmije vrátili a vyhnaly z města zase rudoarmějce.
V domě velitelství zůstal zbytek statečných rudoarmějců.Zcela odříznutý od vytlačených soudruhů.
Celý den se valily vlny Děnikinovy soldatesky na budovu velitelství. Všesvazový vypravěč se odmlčel,aby nás náležitě napnul,jak to dopadne.Když jsme vykročili směrem k další místnosti,zastavil nás a pokračoval... Až k ránu dobyl Děnikin místnost velitelství.Velitel města soudruh X a politický komisař soudruh Y padli jako poslední neochvějně na svých místech.Zvlášť statečný politický komisař Y pálil na nenáviděné vrahy ze svého naganu ještě drahnou chvíli po své smrti.
Taková nezměrná vůle byla stranického hrdiny.Jedině strana dokáže dát takovou sílu,dodal tajemník"
Výborná knížečka dnes již klasika českého humoru Františka Ringo Čecha,popisuje týden putování F.R.Čecha,Jiřího Schelingera a kapely po "zemi,kde zítra znamenalo již včera".Dost jsem se u četby pobavil