Ruský týden

Ruský týden https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212289/mid_rusky-tyden-212289.jpg 4 218 218

Kulturní divoch František Ringo Čech nabízí notoricky známé, humoristicky laděné dílko, jež spolu s kořeny pevně zapuštěnými nejen v minulosti ale i budoucnosti a imperativem skutečného člověčenství neotřelým způsobem obohacuje historické prameny.

iferdai
04.12.2019 4 z 5

Poslechnuto jako audio kniha, kterou četl sam autor a bylo to opravdu skvělé. Výborně jsem se pobavil a vřele doporučuji.

ferda16
22.07.2019 5 z 5

Skvělá, čtivá knížka. Opravdu jsem se pobavila a místy až smíchy brečela. Stojí za přečtení opravdu...:)

hnatlubo
14.06.2019 4 z 5

Tuhle knížku jsem četl asi po osmé a stejně jako sedmkrát před tím jsem se skvěle pobavil. Je ale škoda, že z F.R. Čecha se stal člověk jehož si nelze vážit.

petr4927
31.05.2019 4 z 5

Na 5 hvězdiček kniha není, ale 3 by byly zase příliš málo.

Ruský týden je útlá knížečka, kterou přečtete za hodinu a půl. A během té hodiny a půl se mnohokrát upřímně zasmějete, ale rovněž tak se občas budete divit.

Měl jsem to štěstí a Rusko jsem navštívil dvakrát. Sice dávno po rozpadu SSSR, ale musím říct, že ruská povaha a bordel (nepořádek je přeci jen slabé slovo) jsou v knize vystihnuty dokonale.

AlB3rt
13.05.2019 5 z 5

Humor. Velice kvalitní humor. Kniha chytne a nepustí. Není třeba dodávat více...

godycz
16.04.2019 5 z 5

jsem muzikantem te doby a proto davam plny pocet. vtipny a pravdivy.

David61
13.03.2019 2 z 5

Poměrně originální námět, ale popravdě jsem byl rád, když už kapela odjížděla domů.

Polinius
12.01.2019 5 z 5

Je dobře, že hodnotíme knihu a ne autora.
Byl bych opravdu zvědav, jak moc Ringo Čech v některých věcech lhal, samozřejmě věřím, že všechno co píše je pravda, ale otázkou je nakolik tu pravdu poupravil.

kiNO66Y6
05.12.2017 5 z 5

Haha, tak takhle jsem se dlouho nezasmál. A jelikož jezdím s kapelou taky občas na turné (i když fakt né na 6 týdnů :D), některé situace jsem prožíval, jako bych tam byl s nimi. Přečteno jedním dechem za dopoledne.

Micifuza
14.06.2017 5 z 5

Tak tohle mi doporučil kamarád a musím se přiznat že by mě to ani nikdy nenapadlo čisté.Neskutečně napsaný příběh.Smala jsem se i v čekárně

Bránolog
17.03.2017 4 z 5

"Kubeš byl z toho mrazu tak zblblý, že si koupil ještě dvě maroženoje..."

gersie
25.02.2017 4 z 5

Je to hezký náhled do zákulisí turné rokové kapely, proto se mi kniha líbila.

Rup
08.02.2017 4 z 5

Ono je to spíše smutné, bo jestli se něco změnilo, pak k lepšímu to není.

mazlak
27.01.2017 3 z 5

Opravdu mírně humorné vzpomínky na turné. V danou chvíli to mohlo být opravdu velmi humorné, ale s odstupem času jiskra uhasíná.

bertrand
29.07.2016 4 z 5

K pobavení ideální. Nicméně v té kapele bych teda hrát nechtěl....

beran25
06.04.2016

Měl jsem si přečíst dříve, dnes už mě nic v knize nepřekvapilo a spoutu příhod člověk někde slyšel. Takže jsem se až tak moc nebavil...

Knižní střípky
14.03.2016 5 z 5

Jelikož máme doma momentálně "období", kdy posloucháme Schelingerovy pecky, tak jsem po letech sáhla znovu po této Ringově knize, ať mám dobovou atmosféru dokreslenu se vším všudy a opět jsem se královsky bavila

Žanek_Hantec
18.02.2016 5 z 5

Jedna z nélepčích Ringovéch bichlí. Top je scéna v letadle s Kazachem a ovečkou. :)

Čtyřkař
29.08.2015

Knihu jsem četl snad před 20 lety. Děsná prča ;-) Dodneška si pamatuju příhodu s hodinkami. Trochu dekadentní čtení, ale rozhodně doporučuju k přečtení.

kreyson
30.07.2015 5 z 5

Neuvěřitelný zážitky z putování rockový kapely po SSSR podaný tak, že jsem řval smíchy.