Panorama vlajek světa

Panorama vlajek světa https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402995/bmid_panorama-vlajek-sveta-8rb-402995.png 5 9 3

Rozkládačky série

Proč jsou některé vlajky jednoduché a jiné tvoří mnoho drobných detailů? Jakou roli na nich hrají barvy a co symbolizují pruhy, hvězdy či kříže? Existují nějaká pravidla pro užívání vlajek a kdy je vlajka vyvěšena na půl žerdi? Vydej se s námi objevovat fascinující svět vlajek.

cleopatra11
09.06.2020 5 z 5

Výborná kniha, krásné vlajky.
Velmi zajimavé informace.

Bustedka
09.02.2020 5 z 5

Naprostá pecka. Formát je pro děti mnohem zajímavější a informací je tak akorát. Mě osobně napadala spousta dalších otázek, které bych ráda zjistila, takže pokud je čtenář zvídavý, dostane super impuls k dalšímu vzdělávání.
Vytkla bych jen 2 drobnosti - u některých vlajek se opakují věty a druhá typu porucha OCD - mám doma všechny tři panoramy a jen vlajky světa mají červenou obálku :-D

milamarus
29.05.2019 5 z 5

Nevěřila bych, kolik se toho dá o vlajkách napsat. A marně přemýšlím, proč jsem se tomuto tématu výhabala. // QR kódy tentokrát nahradil krátký kvíz, puzzle a dvě spojovací hry. // Rada na závěr: k postupnému rozbalování stran potřebujete obě ruce, metr místa a bezvětří, takže lépe číst doma, ne při čekání na zastávce či v MHD samotné. Vyzkoušeno. :-)

erby, znaky, heraldika vlajky a prapory

Autorovy knížky

Emilie Morin
britská, 1978
2018  93%Panorama vlajek světa

Kniha Panorama vlajek světa je v