Rozhodnutie

Rozhodnutie https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403400/bmid_rozhodnutie-BfT-403400.jpg 4 88 25

Napínavý román, v ktorom nechýba vášeň, dobrodružstvo, erotika a láska! Raven si už ani nepamätá, kedy si naposledy dopriala výdatný oddych. Odkedy mladšiemu bratovi Troyovi supluje rodičov, jej život sa obmedzil len na svadobný salón – zdroj jej príjmu, domáce práce a sem-tam spestrenie v miestnom bare. Je načase dožičiť si zaslúženú dovolenku, ktorú Troy dostane ako darček na svoje osemnáste narodeniny. Mestečko v americkom Utahu vymenia na pár dní za exotickú Malajziu, pričom netušia, ako veľmi im zdanlivo neškodný výlet zmení život. Z minúty na minútu sa dovolenka mení na väzenie pod prísnym dohľadom tajomného cudzinca. Vpadne im do života, je neoblomný, príliš mocný a vie o nich podozrivo veľa. Jeho príchod vyvolá v Raven smršť pocitov. Neznámy muž má iba jediný cieľ – ochrániť Raven. So svojimi dôvodmi sa jej nechce zveriť a ona sa tvrdohlavo odmieta podvoliť bez boja. Dokáže však príťažlivý cudzinec ovládať svoju túžbu po temperamentnej žene, ktorú by si nemal pripustiť k telu? Spoločný nepriateľ síce spojil ich cesty, ale čo ak je jediný, kto ich môže navždy rozdeliť? Zvládnu ochrániť jeden druhého aj pred toutou hrozbou?... celý text

Evka3814
24.04.2019 1 z 5

No sakra,to byl propadák! Jako ta * je pouze za obálku,jinak příběh byl totál propadák. Nesmyslné scény a konec ještě horší. Jsem fakt zklamaná:((((

Lenka_S
24.04.2019 5 z 5

Skládám poklonu autorce. Toto je velmi dobře zpracovaný příběh. Od začátku až do konce nás drží v napětí co přijde. Zpočátku chcete zjistit jaká hrozba vlastně Raven hrozí, a pak podezíráte každou novou mužskou postavu, že to je on. Alespoň u mě to tak bylo a přesto jsem byla úplně vedle :-).

lovemanner
31.03.2019 5 z 5

Skvělá kniha, sice mi chvilkama přišla zbytečně dlouhá, no Wyatt vsechny ty dlouhy chvíle vynahradil:)

Jajibloguje
31.03.2019 5 z 5

Za mňa jednoznačne áno. Síce som mala niekedy problém uveriť niektorým situáciám, ale Wyatt to plnohodnotne vynahradil.

Dej sa stupňuje postupne a všetky (dokonca aj tie najmenšie) detaily do seba zapadajú. To je na Rozhodnutí super, pretože pre mňa predstavuje skladačku, ktorú čitateľ zloží iba vtedy, ak ju dočíta do konca. Napätie by sa miestami dalo krájať.

Kukicka
30.03.2019 1 z 5

To uz je tento tyden druha kniha, kterou hodnotim jako prvni. Uff uff. V tomto pripade je mi jeste zatezko, ze se jedna o slovenskou autorku. Ja byt autorka, tak sedim nad pocitacem a nedockave cekam na prvni hodnoceni. Preci jen je za tim spoustu casu a prace. Na jazyku mam bohuzel jen slova jako slabe, plytke a misty az trapne... Vazne doufam, ze autorka ma zakladnu citatelu a zacnou se brzy objevovat pozitivni komentare. Kniha ale muze nalakat na obalku a anotaci, jak se stalo u me, tak snad alespon nejake pozitivum. Ja uz se ale podruhe na zadny pocin teto autorky nalakat nenecham