Poslední místo, kam se podíváš

Poslední místo, kam se podíváš https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323996/bmid_posledni-misto-kam-se-podivas-kgL-323996.jpg 4 195 55

Roxana Wearyová série

1. díl

Nikdo neví, co se stalo se Sarah Cook. Krásná blonďatá teenagerka zmizela před 15 lety, té noci byli její rodiče ve svém domě brutálně zavražděni. Její přítel Brad: černoch a ze špatné části města, byl usvědčen z vraždy a nyní je v cele smrti. Ačkoli celou tu dobu trval na své nevině, čas se krátí... Do popravy zbývá jen pár týdnů, když jeho oddaná sestra nahlásí, že Sarah zahlédla u jedné čerpací stanice. Je ochotna zkusit cokoli, najme soukromého detektiva Roxane Weary, která se snaží Sarah najít. Roxanne se stále nemůže vzpamatovat z nedávné smrti svého otce-policisty při výkonu služby, snaží se zapomenout tak, že pije ve dne v noci. Ale příběh Sarah ji pohltí, zvláště když najde spojení mezi ním a nevyřešeným případem svého otce, ve kterém jde také o únos mladé dívky. A Roxana zjistí, že dívek bude zřejmě mnohem víc...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

The Last Place You Look , 2017

maličkán
29.10.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, měla svižný spád, žádná hluchá místa. I ta opilá vyšetřovatelka měla moje sympatie.

SimonaP
27.10.2019 3 z 5

No kniha mě nijak nenadchla, nic moc se tam neděje, až v poslední čtvrtině. Ale přečíst se dala.

Adelaki
13.08.2019 5 z 5

Po delší době kniha, která mě úplně pohltila. Hlavní postava mi byla sympatická. Byla to trochu změna od těch klasických detektivek, kdy je vyšetřovatel úplně geniální a vše hned rozluští. U Roxany mě bavilo, že je to úplně normální holka se spousty chyb a se sklonem k alkoholu. Trochu mi to připomínalo Dívku ve vlaku. Rozhodně doufám, že kniha není autorčinou poslední, ráda si od ní přečtu i něco dalšího.

Imis
31.07.2019 3 z 5

Lehká detektivka, četla se dobře. Děj hezky ubíhal a nebyl to žádný krvák, což mě vyhovuje.

cleopatra11
28.07.2019 5 z 5

Asi první baba, u které mi nevadilo, že chlastá...)) příběh naproto skvělý, děj napínavý....

Refadora
15.07.2019 4 z 5

Kniha se skvěle četla, hlavní postavu jsem si i přes její alkoholové excesy oblíbila a líbily se mi i vedlejší linie příběhu. Trošku mi připomínala knihy Angely Marsons a její hrdinku Kim. Jednu hvězdičku ubírám za dle mého příliš zdlouhavý konec bez postupného budování napětí a šokujících zvratů- nápad, kdo asi bude pachatel, přišel z ničeho nic a vedl k okamžitému a ne moc překvapivému řešení.

konicekbily
17.06.2019 3 z 5

Monolog soukromé vyšetřovatelky, žíjící neurovnaným životem, má určitě své přednosti v dobře vymyšlené zápletce, ale na můj vkus hlavní dějovou linkou v knize není postup ve vyšetřování zmizelé osoby, ale spíše zážitky hlavní hrdinky. Snad se mi případná další kniha autorky bude líbit víc.

zdendula31
03.03.2019 5 z 5

Rychlý spád,mnoho podezřelých,napínavá.
Postava Roxany se moc líbila.Autorka z ní neudělala sexbombu se super schopnostmi,ale ženskou s problémy jako mají i jiní.

ArwenAragorn
12.02.2019 5 z 5

Originální, napínavý thriller, moc dobře se četl.

jasmína
07.02.2019 1 z 5

Za mě bohužel ne......

Hella
01.01.2019 3 z 5

Taková pecka, jakou jsem podle komentářů očekávala, to zase není. Slušný spád to nabírá až v poslední třetině a do té doby kroutíte hlavou nad tím, jak se z Roxany vědomě a chtěně stává alkoholička, jak nedbá na svoje bezpečí, jak až do úplného závěru nevyměňuje svoje "profláklé" auto za jiné, jak je nepochopitelná ve vztazích.... Nicméně na druhou stranu je fakt, že se to četlo velmi příjemně a i přes občasná hluchá místo kniha nešla odložit.

Matita310
29.12.2018 5 z 5

Kniha, kterou jsem přelouskala za jeden jediný den! Kniha vás tak stáhne do děje, že nemůžete přestat číst! Skvěle vymyšlený příběh!

orinka3
02.12.2018 3 z 5

Mělo se to asi jmenovat jinak. Neutrálněji. Protože titulek svádí k tomu vytipovávat si osoby, kterých by si člověk normálně nevšímal, ale tady je rychleji podezírá. A za druhé. Celou detektivku musím snášet opilecké a milenecké eskapády Roxany s jedním n. Vážně to bylo nutné? Naházet do sebe tolik panáků co ona, už mám játra jako šutr. A to nemusím bystře a analyticky přemýšlet. Niterná rozervanost stran její lesbické milenky a šukacího kamaráda Toma, to taky není nic tak úžasného, že by to mělo zabrat tolik stránek. Mimoto je Roxana neuvěřitelné čuně, když si představím její byt ... Na straně druhé se autorce povedla docela solidní a lehce nadprůměrná detektivka. Možná, až časem získá větší rozhled a menší potřebu šokovat množstvím alkoholu a sexuálních propletenců, bude to i na víc hvězdiček.

Pípasek
23.11.2018 5 z 5

Naprosto originální námět, bezvadná detektivka, která si zaslouží plný početr hvězdiček

sarka0168
22.11.2018 5 z 5

Skvela detektivka, prectete jednim dechem!

vězení, věznice odsouzení nevinného thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2018  82%Poslední místo, kam se podíváš

Kniha Poslední místo, kam se podíváš je v