Nikdy viac

Nikdy viac https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260133/bmid_nikdy-viac-zJr-260133.jpg 4 610 80

Rosemary Beach série

Práve keď sa Blaire poddá citom k nevlastnému bratovi, Rush jej odhalí také zničujúce tajomstvo, že nie je schopná odpustiť mu. Vzdá sa prísľubu večnej lásky, odíde z Rosemary Beach a vráti sa do rodného mestečka v Alabame, aby si Rusha navždy vymazala z pamäti. Plány jej skomplikuje nečakaná novina a Blaire nezostáva nič iné, len dôverovať mužovi, ktorého už nechce ani vidieť. Zmieta sa medzi Rushovou ukrutnou túžbou získať ju naspäť a pudom sebazáchovy. Bojí sa, že sa znova popáli. Netuší, či koná správne. Čo ak spraví najväčšiu chybu vo svojom živote? V hre nie je len jej budúcnosť.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Never Too Far , 2013

Damonka12
28.03.2019 5 z 5

Podle anotace jsem nepoznala proč se hlavní hrdinové opět potkají a byla jsem příjemně překvapená. Skvělý nápad. Kniha se velmi dobře četla a nedokázala jsem jí odložit. Přečtěte si.

Pedruska01
25.02.2019 4 z 5

Z prvního dílu jsem byla namlsaná, takže jsem se vrhla hned na ten druhý. Znovu se to četlo rychle a dobře. Vyhovovaly mi krátké kapitoly a tentokrát to bylo i z pohledu mužského hlavního hrdiny Rushe, což jsem ze začátku neshledala jako šťastné, ale nakonec mi to nevadí, právě naopak - bylo to fajn.
Rushe jsem viděla zas kapku jinak a ačkoliv se tam toho stalo "dost", nikdy jsem neměla nutkání ho obvinit anebo se na něj zlobit. Dokázala jsem ho pochopit, politovat, i když mu Blaire nezdravě zatemnila mozek.
Tak, jak mi na začátku Blaire - ženská hlavní hrdinka, nevadila, jen pár vlažných kapek kvůli své hloupé naivitě, tak tentokrát se cítím jako kdyby mě polili konví studené vody, a o to horší to bylo. Měla jsem chuť jí popadnout za hlavu a poslat jí proti tvrdé zdi. Třeba by se jí mohlo rozsvítit? Byla děsná. Samé: mám x nemám, miluje mě x nemiluje mě, měla bych odejít x neměla bych odejít, bude mu líp se mnou x bude mu líp beze mě, mohla bych být v jeho světě x nepatřím do jeho světa, atd. Kristova noho. Měla jsem týhle naprosto nevyrovnaný, ufňukaný, nerozhodný a pošahaný holky plný zuby. Byla hrozně nestabilní. Jednou se pro něco rozhodla, stanovila si - řekněme tomu cíle, bez Rushe - a za minutu obrátí a z Rushe se jí podlamují kolena a je na přebalení, jak má mokrý kalhotky. Nejlepší bylo, jak se z nesmělé panny vyklubala nadržená nynfomanka. Měla jsem vážně chuť jí ublížit.
Celkově se mi to však asi líbilo, i když se nejspíš nestalo tolik, jako v předchozím díle. Dost a mnoho klišé a předvídatelných věcí, které mě donutily nekompromisně tuhle knihu zaklapnout a na pár dnů odložit - štvalo mě to. A slovo "miminko", které se tam objevovalo až sakra nezdravě moc mi díky tomuhle počinu bylo znechuceno na další dva životy dopředu.
Chápu, že to není o nich - o Grantovi a Woodsovi, ale ti mě naopak třeba zajímali daleko víc než nesnesitelná a vypatlaná Blaire. Měla jsem je ráda.
Musím hodnocení ještě podkopnout než u prvního dílu, protože místy jsem z toho přicházela o rozum, a zase nechci být tak krutá, i když by si to nejspíš ta kniha díky Blaire zasloužila srazit ještě víc - 3,5* I tak si přečtu zbytek - prostě nerada nedočítám série.

Nuttelka
30.01.2019 5 z 5

Už u prvního dílu jsem si říkala, že nechráněný sex nedopadne určitě bez následků :-)
Blaire stále sebevědomí na bodu mrazu, ale Rush se vyvrbil k úplnému zamilování, jen tak dál...
Jsem zvědavá, co všechno ještě budou muset snést a překonat, ale moc držím palce a navazuji hned třetím dílem...
Abe si to trošku vyžehlil, tak snad se s Blaire a Rushem usmíří.
Ale šmarjáááá, jak mi ta Nan leze na nervy, grrrr...

Zebra01
13.01.2019 5 z 5

Knihu jsem hned po přečtení ohodnotila. Teď jsem ale musela své hodnocení změnit, protože z nějakého důvodu se k celé sérii neustále vracím. (Včetně dalších dílů: you were mine, Rush too far...) Ale díly s Rushem a Blair jsou absolutně nejlepší.

Ulrika
06.01.2019 5 z 5

Souhlas. Druhý díl se mi líbil o hodně víc! Neskutečně sexy hlavní hrdina.

Mišule_11
02.01.2019 5 z 5

I přesto všechno konec, jak má být! :) Blaire si stála dlouho za svým, ale že by láska byla mocnější než to ostatní! A Rush se také snadno nevzdal, což jí vůbec nepomohlo, ale v Rosemary Beach jim společně přece nic nechybělo ke štěstí..! :)

AniDi
20.12.2018 5 z 5

Popravdě jsem byla napnutá, co je to velké tajemství a nakonec mi přišlo hrozně nedomyšlené. Je to taková škoda, vlastně v tomto jsem nemohla pochopit ani hlavní hrdinku, odháněla Rushe a vlastně doteď k tomu nevidím jediný důvod. Přesto se četla lehce.

aliisalounu
06.09.2018 5 z 5

Sakra, asi si budu muset sehnat třetí díl. Tato série mě neskutečně baví. Kniha se čte úplně sama a skvěle si u ní odpočinu. Ideální pro čtení v MHD nebo ve vlaku, má krátké kapitoly. Za mě super!

sd1992
31.07.2018 5 z 5

Tento díl se mi líbil ještě víc než první. :) U takové četby si luxusně odpočnu.. Akorát mě hrozně vytáčí jak se Blaire pořád podceňuje.. jak si pořád nalhává, že je na vše sama a že teď už ji teda určitě fakt opustí.. :-D V tomhle myšlení je její povaha na zabití.. :-D

Leňulaaa
17.06.2018 4 z 5

Pokračování bylo zajímavé, kniha se opět četla sama. Jen mi vadilo neustále pochybovani hlavní hrdinky - působilo to zdlouhavě a místy ohraně. Jinak kniha byla opět super oddechové čtení.

LucyBooks
21.03.2018 5 z 5

Hezké pokračování. Oproti prvními dílu lepší, byl vidět vývoj postav. Propracovanější díl.

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

tynka65
14.02.2018 2 z 5

O proti prvnímu dílu strašně slabé!

Zebra01
06.12.2017 5 z 5

Kniha byla docela dobrá, až na místy opakující se děj. Kdo to ale zařadil do kategorie pro děti a mládež, to opravdu nemám ponětí.

salča
27.09.2017 5 z 5

Opět se kniha četla sama.
Děj sice předvídatelný,ale jinak moc hezká nenáročná oddychovka u které nemusíte moc přemýšlet.Líbilo se mi,že autorka druhý díl píše z pohledu obou hrdinů.

elisa194
19.09.2017 2 z 5

O hodně slabší díl než první. Autorka mela radeji vse zakomponovat do prvniho dilu a na nejake pokračování se vykašlat. Hlavni hrdinka mi tentokrát lezla uz na nervy, Rush moje sympatie taky ztratil a o deji se radeji ani nevyjadřuji.

EvikU.
26.08.2017 3 z 5

Nevěděla jsem, že má kniha víc dílů. Teď si přečtu i první a třetí. Kniha se hezky četla. Děj i konec byl dost předvídatelný, ale nijak mi to nevadilo.

Mark.
20.08.2017 5 z 5

Sice děj byl od začátku zřejmý, ale byl velmi čtivý. Dva pohledy byly lepší pro vcítění do děje, ale už to nebylo natolik napínavé. I tak na romantiku to bylo velmi povedené. Sice musím přečíst třetí díl, ale mám pocit, že přijdu o takové to napětí.

hrabalikoval
26.07.2017 4 z 5

Velice příjemné pokračování prvního dílu. Stejně jako první díl je velice čtivě napsaný. Pokud někdo hledá odpočinkovou knížku u které se nemusí moc přemýšlet, ale jenom odpočívat tak vřele doporučuji.

Mark2000
26.07.2017 4 z 5

Krásné a romantické. Rozhodně nic složitého, děj byl vcelku předvídatelný, ale když člověk hledá něco, u čeho nemusí přemýšlet, rozhodně je to správná volba.