Rodinné putá

Rodinné putá
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388819/bmid_rodinne-puta-c4H-388819.JPG 4 31 31

Krásna a nadaná mladá architektka Annie Fargusonová práve nastupuje na svoje prvé pracovisko, má nový byt a skvelého priateľa – ale jediný telefonát navždy zmení jej život. Z večera do rána sa stane matkou troch osirelých detí svojej sestry, ktorá zahynula pri leteckej havárii. Dodržala sľub, ktorý kedysi dala sestre, a nikdy neľutovala, že svoj súkromný život odsunula na vedľajšiu koľaj.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Family Ties , 2010

olivie303
06.05.2024 4 z 5

Moje guilty pleasures.
Autorka psát umí. Sebejistě odvypráví zsjímavy příběh, do kterého se lehko začtete a jste na konci ani nevíte jak.

LucieVero
09.11.2021 4 z 5

Nejdřív mě to moc nebavilo,protože se to hodně opakovalo,ale nakonec to bylo krásné čtení, romantické i napínavé

pip11
25.04.2021 4 z 5

Příjemný a pohodový příběh, kde se mladá Annie ujímá dětí své sestry, která i s manželem zahynula při letecké havárii. Po šestnácti letech začínají děti opouštět šťastný domov. Annie začíná pociťovat prázdné hnízdo a začíná konečně myslet na svůj vlastní život.

evkah
06.01.2020 5 z 5

Super oddechové a nenáročné čtení :)

Dreisii
21.07.2017 4 z 5

Moje první kniha od této autorky a musím říct že se mi líbila. Děj nenáročný spíše oddechový , trošku předvídatelný ,ale jináč super čtenní :)