Hříšná Alžběta

Hříšná Alžběta https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288098/bmid_hrisna-alzbeta-rodina-d-arsac-Tfr-288098.jpg 3 13 3

Rodina d'Arsaců série

1. díl

Okouzlující Alžběta d´Arsac odmítá všechny nápadníky, protože si chce za každou cenu zachovat nezávislost a svobodu. Na maškarním plese se však náhle setkává s mužem, který zcela omámí všechny její smysly. Američan Henry Wolton rozhodně není k jejím půvabům lhostejný, a když oba podlehnou vášni, rozhodne se jako čestný muž požádat o dívčinu ruku. Přestože není urozený, Alžbětin otec k překvapení všech se sňatkem souhlasí. Dokáží ty dvě rozdílné bytosti vytvořit harmonický pár?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Brána

Scandaleuse Elisabeth: La Famille d'Arsac , 2013

malýčtenář
15.01.2023 3 z 5

No, po thrilleru příjemné počtení, vzorně napsaná červená knihovna. On I ona se chtějí, ale přitom nechtějí vstoupit do manželství. Ale samozřejmě konec dobrý, všechno dobře dopadlo.

daza.dt
27.07.2021 3 z 5

V tomto žánru nejsem sice žádný odborník, ale pokud mohu srovnávat např. s Bertrice Small nebo Jude Deveraux - autorka nic moc. Děje příběhů s touto tématikou jsou samy o sobě moc neuvěřitelné - toto se opravdu moc nepovedlo. Snad příště to bude lepší, ale začínat se nějak musí. 3 hvězdy za snahu

maryzka
04.09.2016 2 z 5

Sice jsem si přečetla v 21.století historickou romanci s prvky romantiky( nečetla jsem za svého života romantiku z Francie),spíš je člověk zvyklý na šermířské souboje, ale romantika typu ,,ANGELIKY"dlouho na trhu chyběla. Jednak mě překvapili dějiny Francie( asi budu muset se podívat na historii Francie) a taky, že by Amerika a Francie měla nějaké přátelské vztahy. Tak tohle byla pro mě novinka. Je sice pravda,že ,, francouzský styl v Americe byl, ale vztahy Francie a Amerika tak o tom alespoň nic nevím. Spíš zná člověk vztahy Anglii a Ameriky. Má-li to člověk srovnat tak ,,Francie nebyla příliš upjatá. I když souboje mezi mužem a ženou podle této knihy byli nudné. Ale zas( pravděpodobně dámy víc přemýšleli jak zlepšit životní podmínky). Jinak kniha docela je dobrá, místy nudná, ale k dlouhým zimním večerům se docela hodí.

láska 18. století Francie romance

Autorovy knížky