Rockové tango

Rockové tango https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359363/bmid_rockove-tango-Kjs-359363.jpg 4 155 48

Rockové tango série

Někdy se právě ze splněného snu může vyklubat ta nejhorší noční můra. O tom se na vlastní kůži přesvědčila i Sunshine Lawsonová, když se jí po letech podařilo setkat se s jejím zbožňovaným idolem. Jenže sukničkář Damien Shane není jenom populárním rockerem, ale také bezcharakterním ničemou, který nemá respekt před ničím a nikým. Kdo by si myslel, že setkání zrzavé Sunshine a zpěváka Damiena skončí láskou na první pohled, je na velkém omylu. Právě naopak, nenávist, zklamání a vystřízlivění jsou pocity, které si zdravotní sestra a bývalá profesionální tanečnice ze setkání odnáší. Lidé se v životě vidí vždy dvakrát a jinak to nebude ani tentokrát. Damien Shane se po těžké nehodě musí stáhnout do ústraní. Množství operací není ničím v porovnání s tím, že přišel o zrak. Jeho ošetřovatelkou se stává dívka, které kdysi ublížil. Vzpomene si na ni arogantní hudebník? Sunshine je totiž první ženou, která mu nemíní darovat absolutně nic a navíc ho nutí přemýšlet o sobě. Nečekaný konec příběhu vás přinutí zamyslet se nad tím, že v životě opravdu nic není zadarmo. Autorka úspěšného milostného románu Pákistánská princezna.... celý text

jitka7
11.11.2016 odpad!

To jako vážně??? Trapárna. Už mě fakt přestávají bavit knihy, kdy 28 letá holka je panna (aniž by třeba byla pobožná či něco podobného). Je to fakt ubohé. A ten příběh byl jako o čem? To jejich jednání... pane bože. Ta holka byla totálně vedle, totální debilka. Po tom, co ji udělal, ho vlastně pořád miluje, no tak asi je sadomasochystka. Jediné, co na tom bylo překvapující a docela k něčemu... tak byl konec, to by nikdo nečekal. Ale zbytek byl fakt o ničem. Asi to psala nějaká holka na základní škole. Jak někdo tomuhle může dát nějakou hvězdičku nechápu. Fakt je to příšerný. No je přeci drzost, ptát se holky, jestli s někým spala, co si to proboha dovolil :))))))))))) Tak tahle kniha mi přišla jako komedie nebo sciffi.

soltera
19.09.2016 3 z 5

Bola to celkom zaujímavá kniha (život bez videnia, tradície v Maroku) ale bolo v nej viac vecí, ktoré boli úplne proti logike a zdravému rozumu. Podľa mňa aj naivita má svoje hranice a sú veci, ktoré by mali vadiť každému. Nechcem prezrádzať dej, takže sa nevyjadrím jasnejšie. Možno práve preto som ju nemohla odložiť, lebo som bola zvedavá ako sa to skončí. Koniec ma, priznám sa, dostal a mám dojem, že završil absurdnosti v tejto knihe.

maria1110
19.09.2016 5 z 5

Nic lepsie som necitala v poslednych rokoch. Kniha sa jednoducho neda odlozit, je putava, ma strhujuci dej a excelentny zaver,

maya.mm
26.05.2016 5 z 5

Knížka mě pohltila,sice je to podle mě opravdu nereálné ale dost mě to chytlo.Nemohla jsem se odtrhnout.Tahle knížka patří k těm,na které se nezapomíná :-)

kneslova
17.05.2016 5 z 5

Autorka píše, že děj knihy se jí zdál ve snu v 17 letech a posléze z toho vyšla tato kniha. Ve svém žánru je to kniha vyčnívající nad průměr a čte se fakt velice dobře a není přeslazená.. děj je samozřejmě dosti nadsazený realitě života. Nicméně, proč bychom se také nezasnily...

Anabellious
09.03.2016 5 z 5

Rockové tango je kniha, která mi zlomila srdce. Neobyčejně dojemný, romantický, nevšední příběh, na který nikdy nezapomenu, ale uchovám si ho v srdci. Nikdy mě nepřestane udivovat schopnost spisovatele stvořit charaktery a příběh, skrze které čtenář prožije silné emoce - lásku, touhu, naději, odpuštění, víru a bolest. To vše jsem při čtení cítila. Jsem vděčná, že jsem měla možnost tuto nádhernou knihu přečíst a na závěr snad řeknu jediné - V životě nic není zadarmo, jen karma je zdarma....

Š.Ala
03.03.2016 5 z 5

No... Co napsat o knize, která mi v závěru zničila make up? Rozhodne 5* a uz ted vim, ze na ni dlouho nezapomenu.

LilliBell
30.01.2016 5 z 5

Výborná kniha. Skvele sa čítala. Prekvapivý záver. Prečítané za jeden deň. Určite si od tejto autorky ešte niečo vyberiem.