Říše divů

Říše divů https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266415/bmid_rise-divu-SEH-266415.jpg 5 10 3

V Říši divů není nic takové, jak by člověk čekal – hrací karty slouží Zlé královně, králík nosí kapesní hodinky, kočka Šklíba se vám zničehonic rozplyne před očima. Může se stát, že sníte koláček, po kterém se zmenšíte a vypijete lektvar, díky kterému narostete do obří výšky. Vydejte se za hranice možného a vdechněte pomocí barev tomuto bláznivému světu originální podobu! Amily Shenová si svými omalovánkami získala tisíce fanoušků a určitě nadchne i vás.... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Ikar (ČR)

Wonderland

Pavlína197
05.03.2021 5 z 5

Tyto omalovánky jsem si koupila jako své první omalovánky pro dospělé a přestože od té doby v mé knihovně přibylo mnoho dalších, tyto mám stále nejraději. Jsou prostě krásné!

Terry.89
28.04.2016 5 z 5

Omalovánky jsou nádherné! Na každé stránce najdete množství motivů a krásně rozpracované obrázky. Vlastně si sami vymalujete příběh o Alence. Jen na okraj, Alenka mohla být trošku hezčí :D

adelaska
06.12.2015 5 z 5

Moc krásné omalovánky s příběhem. Jsou dost obsáhlé, takže budu vykreslovat dlouho. Moc skvělý nápad.

omalovánky pro dospělé

Autorovy knížky